Kripto Haberleri

DOGE’u Eleştiren Milyoner: Bu Altcoin’ler Bitcoin’i Geçebilir!

DOGE’u Eleştiren Milyoner: Bu Altcoin’ler Bitcoin’i Geçebilir!, kripto para takipçileri için DOGE’u Eleştiren Milyoner: Bu Altcoin’ler Bitcoin’i Geçebilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. DOGE’u Eleştiren Milyoner: Bu Altcoin’ler Bitcoin’i Geçebilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

DOGE’u Eleştiren Milyoner: Bu Altcoin’ler Bitcoin’i Geçebilir!

Milyoner ve Shark Tank katılımcısı Kevin O’Leary, Bitcoin gibi kripto para birimlerinin keskin bir savunucusu olmasının bunun yanında, popüler altcoin projelerine ev sahipliği yapan NFT’lerin de sunucusu.  O’Leary, son röportajında da bunlardan bahsetti. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

O’Leary, bu altcoin projelerinin Bitcoin’i geçebileceğini düşünüyor

Önde gelen TV kişiliği Kevin O’Leary, NFT’lerin Bitcoin’den “çok daha büyük, daha akışkan bir pazar” olarak ortaya çıkabileceğine inanıyor. Bu tahmini sürpriz oldu, çünkü Kanadalı işadamı hiçbir şeyin birincil kripto para biriminin yerini alma şansı olmadığını belirtmişti. CNBC için 5 Ocak’ta yapılan bir röportajda, Shark Tank adlı realite TV şovunun sunucularından biri olarak anılan O’Leary, NFT’ler ve sonraki senelerda potansiyel büyümeleri ile ilgili konuştu.  O’Leary, NFT’lere olan inancı ile ilgili aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Önümüzdeki birkaç yıl içinde kimlik doğrulama, sigorta poliçeleri ve emlak transfer vergileri hususunda çok fazla hareket göreceksiniz, bu da NFT’leri potansiyel olarak yalnızca Bitcoin’den fazla daha büyük, daha akıcı bir pazar haline getiriyor.

Uzman, 2022 İçin 3 NFT Coin'i Belirledi: Zirveleri Görebilirler!

O’Leary, Bitcoin ve NFT’lerin bunun yanında ETH, SOL ve USDC de dahil olmak üzere diğer kriptoların varlıkların keskin bir savunucusudur. NFT’lerin, yani non-fungible tokenların kendisi goğrudan bir coin değil. Lakin NFT’ye odaklı coin’ler içinde Axie Infinity (AXS), The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA) gibi popüler altcoin’ler yer alıyor.  Lakin, beğenmediği bir token var – Dogecoin. O’Leary’e göre, memecoin’e yatırım yapmak kumar oynamaktan farklı değil. Ayrıca DOGE’un doğal bir değeri olmadığını ve salt spekülasyon olarak sınıflandırılması gerektiğini dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu