Kripto Haberleri

Dünyaca Ünlü Şirket Yöneticisi: 2022 Bu Altcoin’in Yılı!

Dünyaca Ünlü Şirket Yöneticisi: 2022 Bu Altcoin’in Yılı!, kripto para takipçileri için Dünyaca Ünlü Şirket Yöneticisi: 2022 Bu Altcoin’in Yılı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Dünyaca Ünlü Şirket Yöneticisi: 2022 Bu Altcoin’in Yılı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Dünyaca Ünlü Şirket Yöneticisi: 2022 Bu Altcoin’in Yılı!

Dünyanın en büyük profesyonel hizmet ağlarından birisi olan EY’de Blockchain Teknolojisi Yöneticisi Paul Brody, 2022’nin neden tamamen Ethereum ile alakalı olduğunu paylaşımı yaptı. Blockchain uzmanı, bunun için 3 madde sıralıyor ve önder altcoin projesinin ağlar içinde köprü olabileceğini dile getiriyor. Ayrıntılar Kriptosite.com‘da.

Paul Brody, önder altcoin projesinin geleceği için 3 madde sıralıyor

Şirketin girişimlerini ve Blockchain teknolojisine yatırımlarını yöneten Paul Brody, şu anda Blockchain dünyasında yaşanan yenilikçi ve mühim her şeyin Ethereum ekosisteminde gerçekleştiğini dile getiriyor. Brody bunun bunun yanında, önümüzdeki yıl Ethereum ekosisteminde büyümeyi sağlayan üç ana trendin olduğuna inanıyor…

  • Brody ilk kez, “DAO toplulukların, misyonların ve işletmelerin tek bir formatta nasıl birleştiğinin geleceğini temsil ettiğini” ve DAO’ların “bir süredir var” olduğunu, bu alandaki projelerin 2022’de “başladıklarını” savunuyor.
  • İkincisi, “DeFi ekosisteminin ana akım finansla bütünleşmeye devam edeceğini” düşünüyor ve “Müşterinizi tanıma (KYC) katmanını DeFi’ye ekleyen bazı merkezi olmayan kimlik yönetimi bileşenlerinin ortaya çıkışını göreceğimizi” tahmin ediyor.
  • Üçüncüsü, bu seneın sonuna kadar Ethereum’un “ilk kez diğer Blockchain’lerin (Katman 2 ağları) birbirleriyle etkileşime girmesi için kullanılan bir Blockchain bulunacağına” inanıyor.
ethereum

Peki, bu seneın kazananları hangi projeler olacak?

Brody’ye göre, “ilk büyük kazanan, Ethereum ekosisteminin kendisidir.” Hangi Ethereum katman 2 çözümünün en başarılı bulunacağını bilinmese de, “hem geliştirici becerilerinde hem de katılımcı sermayede Ethereum’un mutlak hakimiyetini tartışmak zor” olduğundan, Brody’ye göre Ethereum ekosistemi her durumda kazanan olacaktır.

  • İkinci büyük kazanan, “özellikle DeFi ve DAO’larda ve NFT’ler de Ethereum ekosistemi yerel pazar önderleri” olacak.
  • Üçüncü büyük kazanana gelince, Brody bunun “düzenleyiciler” bulunacağını düşünüyor çünkü “stablecoin’lerin yoğun düzenleyici odaklanma ve DeFi, önümüzdeki yıl olabileceken fazla olumlu değişiklikler bulunacağına işaret ediyor.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu