Kripto Haberleri

Efsane 2 Analist, Bu Altcoin’i Seçti: Yüzde 84.000 Yapabilir!

Efsane 2 Analist, Bu Altcoin’i Seçti: Yüzde 84.000 Yapabilir!, kripto para takipçileri için Efsane 2 Analist, Bu Altcoin’i Seçti: Yüzde 84.000 Yapabilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Efsane 2 Analist, Bu Altcoin’i Seçti: Yüzde 84.000 Yapabilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Efsane 2 Analist, Bu Altcoin’i Seçti: Yüzde 84.000 Yapabilir!

Efsane Twitter analistlerinden Flood ve Smart Contracter, Blockchain köprüsü Synapse’ye (SYN) dair fiyat beklentilerini ve altcoin projesinin piyasadaki konumunu tartıştı. Flood’un tahminleri 3.00 dolardan işlem gören SYN için %84.000’lik patlama öngörüyor. İşte ayrıntılar…

Analist ralli tahminlerini paylaşımı yaptı

Flood olarak anılan profesyonel kripto analisti, Synapse’nin (SYN) önümüzdeki iki yıl içinde çılgın kazançlar elde etme potansiyeline sahip olduğunu birkaç nedende açıklıyor:

İşte basit bir matematik, EVM akıllı anlaşma platformlarının toplam 700 milyar dolarlık bir piyasa değeri var ve 2023 yılına kadar 12 trilyon dolara ulaşması bekleniyor. Synapse’in üstün kullanıcı deneyimi, hiper verimli likidite sağlama ve kripto piyasasındaki en büyük geliştirici personellerinden biri ile, dünyanın ileri gelen cross-chain köprüsü haline geleceği ve 2023 yılına kadar 1.2 trilyon dolarlık bu piyasa değerinin en az %10’unu ele geçireceği kesindir.

Analist, bu koşullarda SYN’nin %84.000’lik patlamayla 2.000 doların üzerine ulaşacağını ekliyor:

Bu, fiyat hedefini SYN başına 2.400 dolar olduğunu koyuyor. Ayılar ve FUD’a kapılanlar (korku, belirsizlik ve şüpheler) istedikleri her şeyi satsınlar, biriktirmeye devam edeceğim.

Efsane 2 Analist, Bu Altcoin'i Seçti: Yüzde 84.000 Yapabilir!
  • Ethereum Sanal Makinesi (EVM), geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturduğu Blockchain tabanlı bir yazılım platformudur. Akıllı anlaşmaler oluştururken gelişmiş donanım gereksinimini yok eder.

Smart Contracter’da altcoin SYN’yi yakında zamandan takip ediyor

Kriptosite.com olarak analizlerini paylaşımı yaptığımız Smart Contracter, yakın tarihte SYN analizlerini paylaşımı yaptı. Flood’tan farklı olarak Contracter SYN’yi ETH karşısında inceliyor ve projenin geleceğine değiniyor:

SYN grafiği burada haftalık olarak ETH’ye karşı harika görünüyor ve herhangi bir Blockchain’den hemen hemen hepsine köprü kurmanıza olanak sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu