Kripto Haberleri

Efsanevi Analist, 2 Altcoin İçin Boğa Haritasını Verdi!

Efsanevi Analist, 2 Altcoin İçin Boğa Haritasını Verdi!, kripto para takipçileri için Efsanevi Analist, 2 Altcoin İçin Boğa Haritasını Verdi! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Efsanevi Analist, 2 Altcoin İçin Boğa Haritasını Verdi! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Efsanevi Analist, 2 Altcoin İçin Boğa Haritasını Verdi!

Yakından takip edilen trader ve analist Michaël van de Poppe, iki düşük kıymetli altcoin için potansiyel oyunların haritasını çıkarırken Litecoin (LTC) için boğa piyasası hedefini açıklıyor.

Michaël van de Poppe: Eski altcoin’lerde iyimserim

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, P2P ödeme ağı Litecoin’in (LTC) mevcut piyasa döngüsü sona ermeden önce potansiyel olarak % 286’lık bir ralliyi ateşleyebileceğini dile getiriyor:

Litecoin’in bir sonraki boğa döngüsünde genişleme gerçekleşirken, Fibonacci uzantısının burada bir kez daha gerçekleştiğini görebiliriz. Ve sonra 1.618 (düzey) 600 dolardadır ve ikincisi olabileceken 1.000 dolara doğru ilerleyecektir. Bundan dolayı, özellikle bize sağladıkları yapı göz önüne alındığında, bu eski altcoin’ler hususunda çok iyimserim.

Analiste göre altcoin OMG 16.10 dolarda tutunduğu sürece ralliye hazır

Van de Poppe bunun bunun yanında, Ethereum’da güvenli ve bi hayli hızlı transferler için kurumsal bir çözüm olan OMG Network’e (OMG) bakıyor. Kripto strateji uzmanına göre, OMG Network, 0.00024 BTC’de (16.10 dolar) destek bulduğu sürece Bitcoin’e (OMG/BTC) karşı %108’lik bir ralli başlatabilir. Poppe, 477.900 Twitter takipçisine şunları dile getiriyor:

Önemli destek, tutması gereken yeşil bölge. Bu tutarsa, kırmızı bölgede (1.618 Fibonacci uzantısı) üst düzeyye doğru bir devam görebiliriz.

Kriptosite.com olarak analizlerini paylaşımı yaptığımız Poppe’nin radarındaki bir diğer altcoin ise hibrit Blockchain platformu ICON (ICX). Van de Poppe, ICON’un Bitcoin (ICX/BTC) karşısında %65’lik bir ralli için hazırlandığını ve paritenin 0.000053 BTC’den (3.55 dolar) kuvvetli direncine yükselmeye hazır olduğunu dile getiriyor.

Yazının yazıldığı sıralarda LTC 290.53, OMG 16.14 ve ICON 2.22 dolardan işlem görüyordu.

Analist, 2 Altcoin İçin Boğa Haritasını Verdi!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu