Kripto Haberleri

Efsanevi Analist: 2022’i Bu Altcoin’lerin Zamanı Olacak!

Efsanevi Analist: 2022’i Bu Altcoin’lerin Zamanı Olacak!, kripto para takipçileri için Efsanevi Analist: 2022’i Bu Altcoin’lerin Zamanı Olacak! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Efsanevi Analist: 2022’i Bu Altcoin’lerin Zamanı Olacak! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Efsanevi Analist: 2022’i Bu Altcoin’lerin Zamanı Olacak!

Analist Michaël van de Poppe bu sene DeFi ve Oracle altcoin projelerinin zamanı olacak görüşünde. Popüler kripto analisti, kripto dünyasının iki mühim alt kümesini gözlemliyor ve bir altcoinin yukarı doğru yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor. Açıklamalar Kriptosite.com‘da.

Popüler altcoin LINK parlıyor

Michaël van de Poppe, cansız bir 2021’den sonra veri besleme hizmeti Chainlink’in (LINK) hem merkezi olmayan finans (DeFi) hem de ilerleyen Oracle ağları için bayrağı taşıyabileceğini dile getirdi. Analist konu ile ilgili şöyle diyor:

2021, Oracle ve DeFi için Chainlink için en iyi senelerdan biri olmadı. Lakin son haftalarda DeFi bölümünde gerçekten güç gördük ve birden fazla DeFi protokolü sağa ve sola dağılıyor, devam etmesi çok olabilecek görünen güç gösteriyor. DeFi güzel bir biçimde uyanacaksa, Chainlink büyük olasılıkla takip edecek.

Açıklandı: Ethereum'dan Çıkan Kurumsal Para, Bu 7 Altcoin'e Aktı!

Oracles, akıllı anlaşmaleri yürütmek için gerçek dünya detaylarını blockchainlerle bağlayarak çalışır. Van de Poppe, kripto varlığı için 2022 fiyat tahminlerini ortaya koyarken Chainlink’in Tether’e (USDT) karşı son haftalardaki en yüksek ve en düşük düzeylerine gözleri üstüne topluyor. Şöyle diyor analist:

Eğer burada 19,50 dolardan daha yüksek bir dip elde edersek, yine yüksek düzeylere saldıracağız ve 33 dolardaki yüksek düzeyleri kırdığımızda büyük olasılıkla kendimizi yeni bir trende sokacağız. Ardından, Chainlink için bir sonraki hedefler olarak 77 dolar ve 120 dolar [olarak] ile devam etmek istiyoruz.

2 Analist, Bu 4 Altcoin Projesine Dikkat Çekti

Kripto analisti, yıllık kripto piyasası değerlendirmesini şu sözlerle tamamlıyor: “2022, DeFi ve oracle yılıdır.” Band Protocol (BAND), API3 ve DIA, geçtiğimiz yılda öne çıkan başlıca oracle projeleri. DeFi platform söz konuş olduğunda ise ilk akla gelen projeler AVAX, AAVE, ADA, SOL ve MATIC olarak karşımıza çıkıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu