Kripto Haberleri

Efsanevi Analist: Bu Altcoin’de Boğa Koşusu Bekliyorum!

Efsanevi Analist: Bu Altcoin’de Boğa Koşusu Bekliyorum!, kripto para takipçileri için Efsanevi Analist: Bu Altcoin’de Boğa Koşusu Bekliyorum! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Efsanevi Analist: Bu Altcoin’de Boğa Koşusu Bekliyorum! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Efsanevi Analist: Bu Altcoin’de Boğa Koşusu Bekliyorum!

Popüler kripto para analisti ve traderı Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin projesinin 2022’nin başında bir çıkış için hazır olduğunu düşünüyor. Analistin paylaşımlarını Kriptosite.com okuyucuları için hazırladık.

“Bu altcoin projesinin çok güzel bir grafiği var”

Michaël Van de Poppe’nin kripto eğitim platformu Eight Global, yeni bir tweet’te Curve DAO Token’ın (CRV) şu anda bir yükseliş piyasası yapısı yazdırdığını belirtiyor:

CRV’nin çok güzel bir grafiği var ve şu anda daha iyi görünen altcoin projelerinden biri. USDT paritesi daha yüksek dipler ve daha yüksek zirveler yapıyor ve 1,618 fib düzeysini kırmak için başka bir girişimde bulunacak gibi görünmekte.

Altcoin

CRV, derin likidite çekerek minimum kaymayı sağlamayı amacında olan stablecoin’ler için merkezi olmayan bir değişim olan Curve Finance için yönetim tokeni. Piyasa değerine göre 74. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken 6,24 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %15 artış kaydetti. Michaël Van de Poppe’nin CRV için 8,35 dolar hedefi, kripto paranın mevcut fiyatından hemen hemen %34’ün üzerinde bir artış potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor. Kripto analisti bunun bunun yanında yeni bir YouTube videosunda genelde kripto hususunda hala iyimser olduğunu belirtiyor:

Hala, önümüzdeki yıl piyasalarda daha uzun bir koşunun gerçekleşmesine neden olacak bir uzama döngüsüne girdiğimizi varsayıyorum. Bildiğiniz gibi, piyasalarda bi hayli iyimserim.

Lakin kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) kısa vadede tekrar en iyi kripto varlığında yükselişe geçmesi için 49.400 doları temizlemesi gerektiğini dile getiriyor. BTC, yazı yazılırken 47.781 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %1,56 arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu