Kripto Haberleri

Efsanevi Analist: Gözleriniz Ekim’de Bu 5 Altcoin’de Olsun!

Efsanevi Analist: Gözleriniz Ekim’de Bu 5 Altcoin’de Olsun!, kripto para takipçileri için Efsanevi Analist: Gözleriniz Ekim’de Bu 5 Altcoin’de Olsun! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Efsanevi Analist: Gözleriniz Ekim’de Bu 5 Altcoin’de Olsun! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Efsanevi Analist: Gözleriniz Ekim’de Bu 5 Altcoin’de Olsun!

Yakından takip edilen kripto analisti ve trader Michaël van de Poppe, Ekim ayında izlenebilecek 5 altcoin projesini paylaşımı yaptı. Poppe’nin teknik analizleri, önümüzdeki ay BTC karşısında kazanılabilecek düzeylere dayanıyor. Yazının devamında, analistin giriş için uygun bulduğu düzeyleri ve destek/direnç bölgelerini bulacaksınızdır. İlk sırada Chainlink (LINK) var.

Analist, altcoin projelerinden Bitcoin karşısında bu düzeyleri bekliyor!

Michaël van de Poppe, yeni bir Youtube videosunda, Bitcoin karşısında LINK’i izlediğini dile getirdi. Analiste göre LINK/BTC şu anda yükseliş trendinde ve hali hazırdaki fiyatı olan 24.15 dolar değerindeki 0.00057 BTC’den %40’lık bir artışla daha yüksek düzeyleri istiyor. Poppe’nin analizlerinde bu düzeyleri öngörüyor:

Yani, HL düzeyleri (0.000528 BTC yahut 23.36 dolar) tuttuğumuzda ve geri çekilmeye başladığımızda, bu direnç kırmamız gereken dirençtir (0.00066 BTC yahut 29.20 dolar)… Bunu aştığımızda, ilk gerçek hedef 0.0008 BTC (35.39 dolar) civarındaki alandır.

Analist: Gözleriniz Bu 5 Altcoin Projesinde Olsun!

Altcoin CRV’de %44’lük bir artışa hazır görünüyor

Sırada, merkezi olmayan borsa (DEX) Curve Finance’in (CRV) governance token’i olan Curve var. Van de Poppe, CRV/BTC çiftinin 0,000059 BTC yahut 2,55 dolarlık işlem fiyatından %44’lük bir hareket yapmaya hazır olduğunu tahmin ediyor. Beklediği direnç düzeyleri şunlar:

Ayrıca burada gördüğümüz şey, Curve’in (0.000049 BTC yahut 2.17 dolar) yeniden test yaptığı, buradaki dirence doğru devam etmeyi göreceğimiz güzel bir yapı (0.000085 BTC yahut 3.76 dolar) oluşuyor.

Analiste göre SKALE (SKL) Ekim ayında yükselişe hazır olabilir

Michaël van de Poppe’nin listesindeki bir diğer altcoin projesi “elastik Blockchain” ağı SKALE’dir. Kripto analisti, SKALE’nin önümüzdeki ay Bitcoin’e (SKL/BTC) karşı bir yükselişe hazır olduğunu tahmin ediyor:

Büyük olasılıkla Ekim ayında yaşanacak olan burada en yüksek düzeyye (0.00001 BTC yahut 0.44) doğru başka bir koşuya hazırız.

Graph (GRT)’da van de Poppe’nin listesinde

Blockchain verilerini endeksleyen ve düzenleyen bir platform olan Graph da analistin listesinde. Van de Poppe’ye göre GRT, Bitcoin’e (GRT/BTC) karşı %100’lük bir dalgalanmayı ateşlemekten bir direnç uzakta. Yukarı yönde bu düzeyler mühim:

(Kırılacak) alan, 0.0000185 BTC (0.82 dolar) civarındaki alandır. Bu bozulursa, tüm yapı bozulur ve büyük olasılıkla 0.00003 BTC (1.33 dolar) civarında yeni bir HH’a ulaşacağız.

Son sırada altcoin RUNE var

Van de Poppe son kez, Bitcoin’e (RUNE/BTC) karşı merkezi olmayan değişim protokolü THORChain’i izlediğini dile getirdi. RUNE/BTC’nin hali hazırdaki fiyatı olan 7.56 dolar değerindeki 0.00016 BTC’den %100’lük bir artış başlatmadan önce konsolide olmasını bekliyor. Analiste göre kademeli yükselişin HH ve HL düzeyleri şunlar:

Hafif bir konsolidasyon sağlayacağımızı, bir HL kaydedeceğimizi ve sonra devam etmeye başlayacağımızı tahmin ediyorum. Ayrıca, eğilim bunlarla değişti: HH, HL. Dolayısıyla hareket etmeye devam edersek, HH (0.00024 BTC yahut 10.62 dolar) düzeysi çıkarılmalıdır. Ardından, 0.00031 BTC (13.72 dolar) ile 0.00034 BTC (15.04 dolar) civarındaki hedeflere bakacağım.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu