Kripto Haberleri

“Ekim’de Dev Çöküş” Uzman: Altın ve Bu 2’sinde Pozisyon Alın!

“Ekim’de Dev Çöküş” Uzman: Altın ve Bu 2’sinde Pozisyon Alın!, kripto para takipçileri için “Ekim’de Dev Çöküş” Uzman: Altın ve Bu 2’sinde Pozisyon Alın! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. “Ekim’de Dev Çöküş” Uzman: Altın ve Bu 2’sinde Pozisyon Alın! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

“Ekim’de Dev Çöküş” Uzman: Altın ve Bu 2’sinde Pozisyon Alın!

‘Zengin Baba Yoksul Baba’ adlı kitabıyla en fazla satan yazarlardan olan Robert Kiyosaki’ye göre, Ekim ayında büyük bir piyasa çöküşü geliyor. Robert Kiyosaki’nin potansiyel bir ABD borsası çöküş ikazsı, “Altın, gümüş ve Bitcoin pozisyonlarınızı koruyun ve pazarlık yapmak için nakit kullanın” tarzı bazı yatırım tavsiyeleriyle birlikte geliyor. Haberin detayları için Kriptosite.com okumaya devam edin.

“Altın, gümüş, Bitcoin satmazsanız, borsa çöküşünden sonra ömür boyu yetecek çok paranız olacak”

Robert Kiyosaki Pazar günü Twitter’da “Ekim ayında dev borsa çöküşü geliyor. Neden? Hazine ve Fed’in T-bonoları eksik. Altın, gümüş, Bitcoin de çökebilir. Kazadan sonra pazarlık yapmak için en iyisi nakit. Altın, gümüş, Bitcoin satmazsanız, borsa çöküşünden sonra ömür boyu yetecek çok paranız olacak. Hisse senetleri tehlikeli. Dikkatli olun!” ikazsını yaptı.

Robert Kiyosaki: Tarihi çöküşden önce altın, gümüş, Bitcoin, Ethereum alın!

Robert Kiyosaki bunun bunun yanında ulaşan ABD borç krizinden ve borç tavanının bu hafta yükseltilmemesi halinde hükümetin kapanmasının tehlikelerinden bahsediyor:

ABD hükümetinin parası kalmadı. Kapatma yaklaşıyor. Demokratlar sorun için Cumhuriyetçileri suçluyor. 200 şehirde 800 projeyle Evergrande China’nın en büyük emlak geliştiricisi parasız. Mesajı alın? Tarihin en büyük çöküşünden önce altın, gümüş, Bitcoin, Ethereum alın. Dikkat edin.

Gerçekten de bir cisim mi yaklaşıyor?

Robert Kiyosaki, “Biden Amerika’yı mahvediyor. Güney sınırı açıldı, Kovid akıyor. Terk edilmiş Amerikalılar, Afganistan’da silahlar. Greenies’i mutlu etmek için Amerika’nın petrol endüstrisini kapatıyor. Liberaller, enflasyonu olmayan çalışan insanları eziyor. Zehirli beceriksiz faşist önderlik. Üzücü!” diye ekliyor. En çok satan yazar, emlak piyasasının borsa ile birlikte çökeceğini altını çizerek, “kartların evi aşağı iniyor” diyor ve bunun bunun yanında Çin’in Evergrande felaketinin ABD’ye sıçradığını da iddia ediyor:

Gayrimenkul çöküşü ABD’ye sıçrayacak mı? Evet. Akıllı yatırımcılar için büyük hisse senedi ve gayrimenkul fırsatları geliyor. Aptal yatırımcılar için felaket. Umarım yanılıyorum, ama devrimin başladığını düşünüyorum. Zengin ve yoksul içindeki uçurum çok geniş. Biden, liberaller, generaller yetersiz. Fed trilyonlarca sahte para basıyor. Altın, gümüş, Bitcoin, mermiler bir devrimin en iyi varlıkları. Dikkat edin. Dikkatli olun.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu