Gündem

Ekranı üçe katlanan telefon: Samsung Galaxy Tri-Fold

Ekranı üçe katlanan telefon: Samsung Galaxy Tri-Fold , ekonomi haberleri bölümümüzde Ekranı üçe katlanan telefon: Samsung Galaxy Tri-Fold başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Ekranı üçe katlanan telefon: Samsung Galaxy Tri-Fold  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Ekranı üçe katlanan telefon: Samsung Galaxy Tri-Fold

Ekranı üçe katlanan telefon: Samsung Galaxy Tri-Fold

Güney Koreli mobil cihaz üreticisi SamsungGalaxy Fold ile birlikte ilk defa katlanabilir telefon pazarına girmiş, fakat umduğunu bulamamıştı.

Şu anda katlanabilir telefon pazarına önderlik eden Samsung, şimdilerde yeni bir telefon üzerinde çalışıyor.

Samsung, Galaxy Tri-Fold adını verdiği ve ekranı üçe katlanan yeni bir mobil cihaz patenti aldı.

3 KAT KATLANAN EKRAN

LetsGoDigital aracılığıyla görülmektedirılan patent fotoğraflarıne göre,  3 kat katlandığında standart bir mobil cihaz görünümüne kavuşan Galaxy Tri-Fold, tamamen açıldığında ise dev bir tablet haline gelebiliyor.

Üzerinde HDMI bağlantısı bulundurması da beklenen telefonun, bu bağlantı aracılığıyla bir monitör olarak kullanılabileceği de patentte bulunan bilgiler içinde.

GALAXY TRI FOLD

Çift menteşe yapısını benimseyen Galaxy Tri-Fold, Galaxy Z Fold 3’te olduğu gibi içe doğru katlanırken, bunun yanı sıra Huawei Mate X gibi dışa doğru da katlanabiliyor.

Böylelikle kullanım şeklini çeşitlendireceği düşünülen telefonda, ana ekran üzerinde parmak izi sensörü de yer alıyor.

Bunun yanı sıra ekran altı kameranın kullanılacağı ve buna 3’lü arka kamera kurulumunun da eşlik edeceği gelen bilgiler içinde.

galaxy trifold

En son tüm bunların birer patent görüntüsünden görülmektedirıldığini söylemekte yarar var. Bu nedenle böyle bir telefonun gelecekte karşımıza çıkıp çıkmayacağı tamamen Samsung’un katlanabilir telefon stratejisine bağlı.

samsung trifold

Başa dön tuşu