Ethereum Haberleri

Elektronik devi Samsung, New York’taki ünlü mağazasını Decentraland’de de açtı

Elektronik devi Samsung, New York’taki ünlü mağazasını Decentraland’de de açtı, kripto haberleri bölümümüzde Elektronik devi Samsung, New York’taki ünlü mağazasını Decentraland’de de açtı başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Elektronik devi Samsung, New York’taki ünlü mağazasını Decentraland’de de açtı ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Elektronik devi Samsung, New York’taki ünlü mağazasını Decentraland’de de açtı

Samsung’un ABD kolu olan Samsung Electronics America, ünlü sanal gerçeklik platformu Decentraland’de dükkan açtı. Şirketin, New York Manhattan’da bulunan ve yalnızca elektronik değil, sanat ve sporla alakalı de bir çok ürünün olduğu 837 mağazası Decentraland’de kısıtlı bir süre için açıldı.

Samsung’un, “NewYork’taki teknoloji ve kültür merkezimiz” diye nitelendirdiği dükkanın sanal versiyonu olan “Samsung 837X” adlı mağaza, bugün TSİ 16.30’da, özel bir etkinlikle müşterileri kabul etmeye başladı.
Samsung’dan konuyla alakalı ABD medyasına verilen kısa demeçte, “Bu Decentraland üzerindeki en büyük marka arazi satın alımlarından bir tanesi… Samsung 837X mağazası ‘Bağlantı Tiyatrosu’ ve ‘Sürdürülebilirlik Ormanı’ ile dijital maceralar sunacak, bunun yanı sıra ‘Özelleştirme Sahnesi’yle de müzikli kutlama yapılacak” denildi.

Cardano’yla ağaç dikmişlerdi!

Bağlantı Tiyatrosu 8 Ocak’a kadar sürecek olan Tüketici Elektroniği Şovu’nda, Samsung’un haberlerini sergileyecek. Sürdürülebilirlik Ormanı ise, konukların milyonlarca dijital ağaç aracılığıyla müthiş bir deneyim yaşamalarını sağlayacak. Bu anlamda doğaya verdiği önemi de gösteren şirket, gerçek hayatta da yeşilin önemini diktiği ağaçlarla ispatlıyor. Samsung, 20212in ilk çeyreğinde Madagaskar’da Cardano tabanlı bir iklim restorasyon platformu olan Veritree ile ortaklaşa 2 milyon ağaç dikiminde bulunmuştu.

Veritree, kullanıcıların sınırlı sayıda ağaç dikebilmek içinb 15 ADA token’ı bağışlayabildiği bir “Cardano Ormanı”na sahip…

837X mağazasındaki Özelleştirme Sahnesi’nde de, konuklar fiziksel Samsung 837 mağazasında DJ Gamma Vibes aracılığıyla tertip edilen canlı dans partisini takip edebilecekler.

Konuklar çeşitli yarışmalarla da NFT rozetleri ve sınırlı sayıda üretilen 3 sanal kıyafeti kzanma şansı elde edecekler.

Hatırlanacağı üzere Samsung bu hafta başında da, 3 adet NFT özellikli televizyon üreteceğini de açıklamıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu