Ethereum Haberleri

Elektronik devi Samsung’dan NFT özellikli 3 televizyon

Elektronik devi Samsung’dan NFT özellikli 3 televizyon, kripto haberleri bölümümüzde Elektronik devi Samsung’dan NFT özellikli 3 televizyon başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Elektronik devi Samsung’dan NFT özellikli 3 televizyon ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Elektronik devi Samsung’dan NFT özellikli 3 televizyon

Dünyanın çokuluslu dev şirketleri de artık kripto para, metaverse ve NFT endüstrilerine dahil olmaya başladı. Güney Kore’nin tüm dünyaya üretim yapan dev şirketi Samsung da, çıkardığı 3 yeni televizyon modeliyle bu trene binen şirketlerden oldu.

Şirket, bugün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla, NFT ticaretinin yapılabileceği 3 yeni televizyon modelini tanıttı. Üç yeni TV modeli olan “MICRO LED, Neo QLED ve The Frame” aracılığıyla kullanıcılar, dijital sanat eserlerini keşfedip satın almak ve takas etmek için bir platforma sahip olacaklar.

Samsung’dan yapılan bilgilendirmede, “Bu uygulama, MICRO LED, Neo QLED ve The Frame aracılığıyla dijital sanat eserlerini keşfetmek, satın almak ve takas etmek için entegre bir platforma sahiptir.” denildi.

CBDC ve Ledger hamlesi gelmişti

Samsung son haftalarda ijital paralar hususunda da ciddi atılımlar ve geliştirmeler yaptı. Güney Kore merkezli dünya devi elektronik şirketi, Ağustos ayında merkez bankası dijital parasının test edileceği pilot programa dahil olmuştu.

Samsung bunun bunun yanında, mobil cihazlarında bulunan kripto para cüzdanını, donanım cüzdan markası Ledger ile de Mayıs ayında entegre etmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu