Kripto Haberleri

Elon Musk: Bu Altcoin, Gördüğüm Her Şeyden Daha İyi!

Elon Musk: Bu Altcoin, Gördüğüm Her Şeyden Daha İyi!, kripto para takipçileri için Elon Musk: Bu Altcoin, Gördüğüm Her Şeyden Daha İyi! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Elon Musk: Bu Altcoin, Gördüğüm Her Şeyden Daha İyi! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Elon Musk: Bu Altcoin, Gördüğüm Her Şeyden Daha İyi!

Lex Fridman’ın podcast’inde Tesla CEO’su Elon Musk, popüler altcoin Dogecoin’in (DOGE) temelde şuana dek gördüğü her şeyden daha iyi olduğunu dile getirdi. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

DOGE’u öven Elon Musk, BTC’ye “yavaş” dedi

Musk, Bitcoin ve DOGE’u yüz yüze geldirarak popüler meme coin’i tercih etti. Fridman’a, dünyanın en büyük kriptosuna kıyasla Dogecoin’in BTC’den daha yüksek işlem hacmine ve çok daha düşük işlem ücretine sahip olduğunu hatırlattı. Çok yüksek işlem maliyeti sebebiyle “Bitcoin’i çoğu şey için etkin bir biçimde kullanamazsınız” dedi. “Bunu daha yüksek bir hacme bile ölçekleyemezsiniz,” diye ekledi.

Tesla ve SpaceX’in başkanı, Bitcoin’in işlem hızını “gülünç derecede düşük” olarak nitelendirdi. Lakin, 2008’de  ufak Bitcoin blok boyutu ve uzun senkronizasyon süresi düşünüldüğünde, hızın mantıklı olduğunu itiraf etti. Elon Musk, bir topluluk bir kripto paranın git gide artan kıtlık sebebiyle belirli bir zaman boyunca değerinin artmasını bekliyorsa, kesinlikle harcama hususunda isteksizlik bulunacağına ve bireylerin onu “hodl” etmeyi tercih edeceğine inanıyor.

Bunun yanında, ona göre, zaman içinde cansızlaşan bir kripto para birimi varsa, bu para biriminin normal bir ödeme yöntemi olarak kullanılması ihtimali yüksektir. Böylelikle kullanılması için daha fazla teşvik var. Musk, Doge’u bu noktada “rastlantı sonucu, gördüğüm her şeyden daha iyi” olarak nitelendirdi. 13 Aralık’ta Musk, Time Magazine aracılığıyla Yılın Kişisi ilan edildiğinde, Dogecoin’in işlemler için Bitcoin’den fazla daha uygun olduğunu da belirtmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu