Kripto Haberleri

Elon Musk Etkisi Bu Altcoin’i Uçurdu: Yüzde 18.800 Yaptı!

Elon Musk Etkisi Bu Altcoin’i Uçurdu: Yüzde 18.800 Yaptı!, kripto para takipçileri için Elon Musk Etkisi Bu Altcoin’i Uçurdu: Yüzde 18.800 Yaptı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Elon Musk Etkisi Bu Altcoin’i Uçurdu: Yüzde 18.800 Yaptı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Elon Musk Etkisi Bu Altcoin’i Uçurdu: Yüzde 18.800 Yaptı!

Kripto piyasasının sansasyonel ismi ve Dogecoin hayranı Elon Musk rahat durmuyor. Bu sefer de, görünüşte masum bir tweet’le bir altcoin projesini aya gönderdi. Dünyanın en zengin adamı, Twitter’da Noel Baba kıyafeti giyen köpeğiyle alakalı ‘Santa Floki’ mesajıyla bir fotoğraf paylaşımı yaptı. Şimdiye kadar, olağandışı bir şey yok gibi gözükse de aynı ada sahip bir kripto para birimi, kısa bir süre sonra beş basamaklı yüzdelerle arttı. Haberin detayları için Kriptosite.com okumaya devam ediniz.

Elon Musk’ın tweet’i altcoin projesini aya uçurdu

Elon Musk’ın adı, şimdilerde en ileri gelen şirketlerden bazılarının CEO’su olmasının bunun yanında, kripto alanında meme coin’ler için büyük kazançlarla eş manalı duruma geldi. Etkisi, yalnızca orijinal meme coin’e ihtişam kazandırmakla sınırlı kalmadı. Bunun bunun yanında çok sayıda taklitçinin yaratmasıyla Dogecoin’in dışında da bi hayli büyüdü.

Açıkça dijital varlıklarla alakalı olmayan Elon Musk tweetleri bile aynı adı taşıyan token’ler için olağanüstü kazançlar sağladı. Bunun en son örneğini milyarderin, Floki adlı köpeğinin Noel Baba kıyafeti içindeki bir fotoğrafını paylaşmasında gördük. Elon Musk, ‘Floki Noel Baba’ paylaşımıyla aynı adı taşıyan altcoin projesini ateşlemiş oldu.

Bu, Tatil sezonunda biraz normal gözükse de, bundan sonrası yalnızca kripto para piyasalarında normaldir. Aynı ada sahip fakat tersi olan bir dijital varlığın yaratıcıları, Santa Floki (HOHOHO) ile bu fırsattan yararlanmaya karar verdiler ve Elon Musk’ın göründüğü gibi yalnızca köpeği ile ilgili değil, projeleri ile ilgili tweet attığını iddia ettiler.

CoinGecko’ya göre, altcoin fiyatı takip eden saatlerde ve günlerde 0,00000012935 dolardan Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek düzeysi olan 0,00000245 dolara fırladı. Bu, kabaca 48 saat içinde akıllara durgunluk veren %18.840’lık bir artışı temsil ediyordu. O zamandan beri meme coin’i %60’tan fazla düştü ve HOHOHO şu anda 0,00001 dolardan işlem görüyor.

Altcoin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu