Kripto Haberleri

Elon Musk Etkisi Uçurdu: Bu Meme Coin, 21 Kat Arttı!

Elon Musk Etkisi Uçurdu: Bu Meme Coin, 21 Kat Arttı!, kripto para takipçileri için Elon Musk Etkisi Uçurdu: Bu Meme Coin, 21 Kat Arttı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Elon Musk Etkisi Uçurdu: Bu Meme Coin, 21 Kat Arttı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Elon Musk Etkisi Uçurdu: Bu Meme Coin, 21 Kat Arttı!

Elon Musk’tan esinlenen bir meme coin, son 36 saatte 21 kat artış yaşadı ve ardından %95 oranında düştü. Peki Elonomics (ELONOM)’in bu fiyat hareketinim arkasında ne var? Kriptosite.com olarak, detayları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik, birlikte konuyu gözlemleyelim…

Elon Musk’tan esinlenen bir meme coin, 21 kat artış yaşadı

Elon Musk‘tan esinlenen bir meme coin, son 36 saat içinde vahşi bir yolculuk yaptı. Yakın gelecekte piyasaya sürülen Elonomics (ELONOM), çılgınca yükseldi ve sonra çakıldı. Grafiği özetlemek gerekirse, 8 Kasım Pazartesi günü sona ererken ELONOM, 3,49 dolarda sabit kalırken, 20 dakika sonra 77 doların üzerine çıktı.

Ripple Kâhini, Altcoin Sezonunun Başlayacağı Zamanı Açıkladı!

Bu rakam 21 kat artış demek. Beş saat içinde ise düştü ve ardından bir günden fazla bir sürede 20 doların üzerine tekrar sıçradı. Meme coin sabah saatleri civarında altı dakika içinde değerinin yalnızca yüzde 95’ini yok etti ve 1,83 dolarlık bir fiyata geriledi. Şimdi ise token başına 5 doların üzerine çıktı ve sabit kaldı. Bu fiyat hareketini açıklayacak, ticaret hacminde ani artışlar, balina satışları veya değişik bir haber yoktu. 

Elonomics (ELONOM) nedir?

ELONOM, önceden belirlenmiş bir fiyat-arz oranı içinde kalmak için fiyat değişikliklerine dayalı olarak toplam dolaşımdaki arz miktarını otomatik olarak yükseltmek yahut azaltmak için programlanmış esnek bir kripto paradır. Fiyatlar yükseldikçe yahut düştükçe, cüzdanlardaki arz, oranın statükosunu korumak için orantılı olarak yön değiştirir. Lakin son fiyat hareketi ise kripto para yatırımcılarını şaşırttı. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu