Gündem

Eskişehirspor’da transfere Trabzonspor engeli! 400 bin euroluk imza bir türlü attırılamıyor!

Eskişehirspor’da transfere Trabzonspor engeli! 400 bin euroluk imza bir türlü attırılamıyor!, gündemdeki haberler bölümümüzde Eskişehirspor’da transfere Trabzonspor engeli! 400 bin euroluk imza bir türlü attırılamıyor! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Eskişehirspor’da transfere Trabzonspor engeli! 400 bin euroluk imza bir türlü attırılamıyor! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Eskişehirspor’da transfere Trabzonspor engeli! 400 bin euroluk imza bir türlü attırılamıyor!

Maddi açıdan sıkıntılı bir zaman geçiren Eskişehirspor, kulübün borçları sebebiyle transfer tahtasını bir türlü açamıyor. Borcu olan kurumlara yaptığı taleplerle bir çok imza alan ve transfer tahtasının açtırmak adına mühim mesafe kateden Eskişehirspor’un önündeki en büyük engel olarak ise Trabzonspor görülüyor. Kendisine gelen talebi hiçbir biçimde kabul etmeyen bordo-mavili ekip, ödenmesi gereken ücreti istiyor.

BORÇSUZLUK KAĞIDINA İMZA İSTEDİLER

Kulübün yeniden transfer yaparak toparlanma sürecine girme hedefiyle Trabzonspor’a bir önceki günlerde bir kez daha mektup yollayan Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek, bordo-mavili ekibe karşı olan borçlarının baki kalması şartıyla “borçsuzluk” kağıdına imza atmalarını talep etti. Daha önce Eskişehirspor’u defalarca geri çeviren Trabzonspor, bu istediği bir kez daha reddetti.

Eskişehirspor'da transfere Trabzonspor engeli! 400 bin euroluk imza bir türlü attırılamıyor!

MEKTUPLU TALEP REDDEDİLDİ

Kulüp başkanı Mehmet Şimşek ve başkan vekili Erkan Koca’nın imzasını taşıyan mektupta, “2021-22 sezonu kapsamı içinde ara transfer dönemi için kulübünüze mevcut borcumuz baki kalmak şartıyla gerekli imzanın verilmesi hususundaki hassasiyeti göstermenizi saygılarımızla arz ederiz” ifadelerine yer verildi.

Eskişehirspor aracılığıyla kendilerine iletilen bu mektubu yanıtlayan Trabzonspor yetkilileri ise İç Anadolu temsilcisine “İlgili yazıda belirtmiş olduğunuz kulübümüze borcunuzla alakalı muvafakat talebiniz, yönetimi kurulumuzca olumlu karşılanmamıştır” şeklinde yanıt verdi.

Eskişehirspor'da transfere Trabzonspor engeli! 400 bin euroluk imza bir türlü attırılamıyor!

KURULAN SİTE  DE FAYDA ETMEDİ

Birçok borcu bulunan Eskişehirspor, önceden kurduğu “dosyakapat” isimli siteyle fanatiklerindan destek beklemiş ve kulübün yeniden transfer yapabilmesi için fanatiklerina maddi yardım yapma olanağı sağlamıştı. En az 26 liralık bağış yapılabilen bu siteden gelen paralarla bazı dosyaları kapatan Eskişehirspor’da, Trabzonspor’a karşı olan borç için yeterli ücret ise bulunamadı.

Eskişehirspor'da transfere Trabzonspor engeli! 400 bin euroluk imza bir türlü attırılamıyor!

YÖNETİM DEĞİŞİYOR, TAVIR DEĞİŞMİYOR

Bunun yanı sıra Trabzonspor camiasında yönetim değişse de Eskişehispor’a karşı olan bu tavrın değişmediği görülürken, bu durumun Eskişehispor’un yönetimsel olarak geçmişten günümüze kadar bordo-mavili ekibe karşı aldığı tavırdan dolayı olduğu tahmin ediliyor. Kulüp başkanı Mehmet Şimşek’in de önceden sosyal platform hesabından Trabzonspor’a karşı hakaret içerikli paylaşımlarda olduğu ortaya çıkmıştı.

Başa dön tuşu