Kripto Haberleri

Ethereum Kurucusu, Bu Altcoin’e Dikkat Çekti: 2022’de…

Ethereum Kurucusu, Bu Altcoin’e Dikkat Çekti: 2022’de…, kripto para takipçileri için Ethereum Kurucusu, Bu Altcoin’e Dikkat Çekti: 2022’de… ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ethereum Kurucusu, Bu Altcoin’e Dikkat Çekti: 2022’de… başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ethereum Kurucusu, Bu Altcoin’e Dikkat Çekti: 2022’de…

Ethereum kurucu ortağı Gavin Wood, bir altcoin için 2022 tahminini veriyor. Ünlü isim, Polkadot’un (DOT) geleceğini tartışıyor. Kriptosite.com olarak, detayları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik, birlikte konuyu gözlemleyelim…

Gavin Wood, popüler altcoin Polkadot’un (DOT) geleceğini tartışıyor

Ethereum kurucu ortağı Gavin Wood, yeni bir blog yazısında 2016 senesinde kurduğu Polkadot‘un (DOT) geleceğini tartışıyor. Gavin Wood konuya yönelik şu yorumlarda yer alıyor:

2022, Polkadot’un hikayesindeki bir sonraki bölümümüzün başlangıcıdır. Daha fazla parachain takımı müzayedeler kazandıkça ve Polkadot partisine katıldıkça, Polkadot’un sağladığı tek bir güvenlik şemsiyesi altında ölçeklendirilmiş hiper bağlantı olasılığını göreceğiz. Çeşitli amaçlara hizmet eden 150’den fazla zincir geliştirilmekte olup, bunların çoğu zaten test ağlarına sahiptir, tahmin edilecek çok şey var. Ayrıca, ilk etapta Polkadot’u Kusama’ya bağlayacak olan Parity’nin köprüsünü ve ardından Polkadot’u Ethereum’a bağlayacak olan Snowfork’un köprüsünü dört gözle bekleyeceğimiz merkezi olmayan köprülerin lansmanını yapıyoruz.

Uzmanlar: Bu Altcoin Zirveleri Görebilir!

Ethereum kurucusu Gavin Wood, DOT’un hedeflerini açıklıyor

Wood, Polkadot’un çekirdek kodunu optimize etmenin bunun yanında ağ maliyetlerini düşürme ve gecikme poblemlerinı azaltma niyetinde olduğunu dile getiriyor. Gavin Wood konuya yönelik şu yorumlarda yer alıyor:

Bununla amacımız, Polkadot’un parachainlerinin her birinin, parça başına 1.000 sTPS (saniyede standart işlem) hedefimize doğru yukarı doğru ilerlemesine izin vermektir. Bunun ötesinde, Polkadot ekibinin çabaları parathread özelliğine odaklanacak ve bir müzayede kazanamayan personellerin Polkadot aracılığıyla garanti edilen güvenliğe sahip olmalarını ve XCMP’nin (zincirler arası mesaj geçişi) tüm avantajlarından yararlanmalarını sağlayacak.

Popüler altcoin DOT, ATH’den beri mühim ölçüde düzeldi

DOT fiyatı, Ocak ayında 10 doların altındaki en düşük düzeysinden Mayıs’ta 49 doların ve Kasım’da 55 doların üzerine çıktı, fakat o zamandan beri mühim ölçüde düzeldi. 10. sıradaki altcoin şu anda 28 dolardan işlem görüyor. Polkadot kurucusu bunun bunun yanında dolandırıcıları kripto alanından uzaklaştırma taahhüdünü de vurguluyor. Gavin Wood konuya yönelik şu yorumlarda yer alıyor:

2021’de Web3 Foundation ve Parity Technologies’den insanlar buluştu ve dolandırıcıların özgür egemenliğine son vermeye ve Polkadot’u paydaşları için güvenli bir ekosistem haline getirmeye kararlı Anti-Scam ekibini kurdu. Polkadot Hazinesi ve Web3 Vakfı’ndan dolandırıcılıkla mücadele için ek 130.000 dolar harcandı. Yıl boyunca, topluluk aracılığıyla tanımlanan 460’tan fazla dolandırıcılık sitesiyle birlikte, bine yakın site ve diğer dolandırıcılık platformları genelde kapatıldı. Kimlik avı ve dolandırıcılık hadiselerina karışan sitelerin ve adreslerin kapsamlı bir listesi olan kimlik avı deposu, şimdi 2.300’den fazla giriş içeriyor.

Kurumsal Yatırımcıların Sepetindeki Altcoin’ler Açıklandı!

Wood, Polkadot’un geçen seneki başarılı bağış toplama girişimlerini vurgulayarak açıklamasını bitiriyor. Gavin Wood konuya yönelik şu yorumlarda yer alıyor:

Ekosistemimiz yatırım yönünden da hızla büyümeye sürdürmekte ve şu anda hemen hemen 350 ekipten oluştuğunu tahmin ediyoruz (geçen seneki tahmine göre bu fazladan 250). Sadece 2021 boyunca, hemen hemen 50 tanesi birlikte erken aşama finansmanında 670 milyon doların üzerinde para topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu