Kripto Haberleri

“Fena Yükselecek” 2 Uzman, Altın Fiyatı İçin Sıradakini Açıkladı!

“Fena Yükselecek” 2 Uzman, Altın Fiyatı İçin Sıradakini Açıkladı!, kripto para takipçileri için “Fena Yükselecek” 2 Uzman, Altın Fiyatı İçin Sıradakini Açıkladı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. “Fena Yükselecek” 2 Uzman, Altın Fiyatı İçin Sıradakini Açıkladı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

“Fena Yükselecek” 2 Uzman, Altın Fiyatı İçin Sıradakini Açıkladı!

Altın fiyatı 2022 yılına yükselişle girerken yatırımcılar kıymetli metalin sonraki hamlesini merak etmeye başladı. Peki, uzman kişiler ne diyor? Kriptosite.com olarak 2 uzmanın altına yönelik yorumlarını aktarıyoruz…

Uzmanlara göre altın fiyatı “fena halde yükselecek”

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Ramazan Kurtoğlu’na göre altın fiyatı, önümüzdeki altı yıl içinde “fena halde yükselecek.” Uzman isme göre 2022 yılı, mühim bir kırılmaya sahne olsa da, uzun soluklu zamanda daha büyük bir yükseliş görülecek. Kurtoğlu, “önümüzdeki beş yıl, hatta 2030 senelerına kadar altının “fena gideceğini” belirtiyor. Altının önemine değinerek “Chicogo’da emtia borsasında buğdayın altınla işlem gördüğünü şimdi siz değerli okurlarımıza söylesem kalkıp herkes güler ama öyle,” ifadelerini kullandı.

Altın İçin Rekor Tahmin: 2022'de Bu Seviyeleri Göreceğiz!

Emlak ve Yatırım Uzmanı Mert Başaran da altının ve doların yükseliş yaşayacağını düşünenler içinde yer alıyor. Başaran, vatandaşların yatırımları satmaması gerektiğini düşünüyor. Altın, doların dip düzeyye ulaştığı zaman “hemen almak” gerektiğini söyleyen Mert Başaran, yatırımcıların hızla git gide artan bir varlığı almaması gerektiğini, panik yerine getirilmemesi gerektiğini belirtiyor. Başaran, varsayımsal olarak altının 1.500 lira, doların 25 lira olduğu bir durumda bile ilk kuralın, “zirvedeyken almamak” olduğuna gözleri üstüne topluyor.

Tahminlerine gelindiğinde ise yatırım uzmanı, gümüş ve altının ons fiyat aralıklarında bir hareket olabileceğini düşünüyor. Dolarda ise artış yaşanacağına, bunun altın fiyatına da yansıyacağına değiniyor. Konut fiyat aralıklarındaki artıştan da bahseden Başaran, “ev fiyat aralıkları beter artacak,” ifadelerini kullanıyor. En son, enflasyon olan ülkelerde “bir şey satmamak gerektiğini” düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu