Gündem

Fenerbahçe’de teknik direktörün ismi belli oluyor! İşte Ali Koç ve yönetimin planı…

Fenerbahçe’de teknik direktörün ismi belli oluyor! İşte Ali Koç ve yönetimin planı…, gündemdeki haberler bölümümüzde Fenerbahçe’de teknik direktörün ismi belli oluyor! İşte Ali Koç ve yönetimin planı… konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Fenerbahçe’de teknik direktörün ismi belli oluyor! İşte Ali Koç ve yönetimin planı… ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Fenerbahçe’de teknik direktörün ismi belli oluyor! İşte Ali Koç ve yönetimin planı…

Sezona iyi bir başlangıç yaparak girse de hem ligde hem de Avrupa’da art arda aldığı başarısız skorlarla hayal kırıklığı yaratan Fenerbahçe’de, Vitor Pereira’nın ayrılığının ardından teknik direktör belirsizliği sürüyor. Daha önce bir çok isimle görüşen ve takımın başına kaliteli bir hoca getirmek isteyen başkan Ali Koç’un ise bu hafta içinde teknik direktör sorununu çözüme kavuşturmayı hedeflediği ifade ediliyor.

BİLİC, FENER’E YAKIN

Fenerbahçe’nin ilk teklif götürdüğü isimler içinde bulunan Slaven Bilic’in şu anda en kuvvetli adaylar içinde olduğu ifade ediliyor. Sezon başında da görüşülen Hırvat teknik adam, Vitor Pereira’nın ayrılığının ardından yeniden yönetimin radarına girdi. Sarı-lacivertli ekip işinde uzman teknik direktöre teklifini iletti ve beklemeye koyuldu.

Fenerbahçe'de teknik direktörün ismi belli oluyor! İşte Ali Koç ve yönetimin planı...

İSMAİL KARTAL B PLANI

Fenerbahçe’de istediğimiz yabancı hocanın bulunamaması durumunda yerli teknik direktör adayları içinde ise birkaç isim yer alıyor. 2014 – 2015 sezonunda sarı-lacivertli ekibi çalıştıran ve etkili bir istatistik yakalayan İsmail Kartal, yeniden Fenerbahçe’nin adayları arasına girdi. Bilic’ten gelecek habere göre yönetimin B planı olarak Kartal’ı beklettiği belirtildi.

Fenerbahçe'de teknik direktörün ismi belli oluyor! İşte Ali Koç ve yönetimin planı...

OKAN BURUK SON ALTERNATİF

Yabancı teknik direktörler içinden kaliteli bir isim seçmek isteyen sarı-lacivertli ekipte Jöchaim Löw ve Jorge Jesus isimleri ön plana çıksa da bu hocalarla yapılan görüşmeler olumlu yanıtlanmamıştı. Kalitesini ispatlamayan yabancı teknik direktörle anlaşmak istemeyen Fenerbahçe’de yerli alternatif olarak görülen son isim ise Okan Buruk oldu. En son Başakşehir’de görev alan ve hemen hemen 1 senedir takım çalıştırmayan Buruk’un yeniden lige dönmek istediği ve Fenerbahçe ile yeni bir meydan okumaya girebileceği düşünülüyor.

Fenerbahçe'de teknik direktörün ismi belli oluyor! İşte Ali Koç ve yönetimin planı...

Başa dön tuşu