Gündem

Fenerbahçeli eski futbolcu Sezer Öztürk’ün yol kavgası dehşet saçtı: 1 ölü 4 yaralı

Fenerbahçeli eski oyuncu Sezer Öztürk’ün yol kavgası dehşet saçtı: 1 ölü 4 yaralı, gündemdeki haberler bölümümüzde Fenerbahçeli eski oyuncu Sezer Öztürk’ün yol kavgası dehşet saçtı: 1 ölü 4 yaralı konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Fenerbahçeli eski oyuncu Sezer Öztürk’ün yol kavgası dehşet saçtı: 1 ölü 4 yaralı ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Fenerbahçeli eski oyuncu Sezer Öztürk’ün yol kavgası dehşet saçtı: 1 ölü 4 yaralı

Olay, 19 Eylül Pazar günü akşam 17.30 saatleri civarında Çekmeköy’de Şile otoyolu Paşaköy mevkiinde gerçekleşti. İddiaya göre, Halil İbrahim S. (24) babası, ağabeyi ve dostlarıyla mangal yapmak için Paşaköy mevkinde idi.

İddialara göre Fenerbahçeli eski oyuncu Sezer Öztürk ve arkadaşı yabancı plakalı aracıyla patika yoldan geçmek için yol istedi.

Halil İbrahim S. yol vermek istediği sırada ikili içinde çıkan tartışma şiddetli bir hal alarak kavgaya dönüştü. Sezer Öztürk’ün arkadaşı ve Halil İbrahim S.’nin ailesi ve dostlarının katılmasıyla kavga büyüdü. Yaşanan arbedede Halil İbrahim S. kaçarak vatandaşların arasına girmek istedi.

Fenerbahçeli eski oyuncu Sezer Öztürk’ün yol kavgası dehşet saçtı: 1 ölü 4 yaralı

ATEŞ AÇTI, OLAY YERİNİ TERKETTİ

Sezer Öztürk Lüks otomobilinden ateş açarak  hızla olayın meydana geldiği yerden uzaklaştı. Silah ve bıçakların kullanıldığı kavgada Halil İbrahim S. yaşamını yitirdi. Baba Haydar G., ağabey Duran S. ve dostları Sezgin Y. ile Metin A. ise yaralı olarak kurtuldu. Hayatını kaybeden Halil İbrahim S.’nin kurşunlardan kaçmaya çalıştığı anlar güvenlik kamerası aracılığıyla kayıt edildi.

Hayatını kaybeden Halil İbrahim S.’nin evli ve 2 çocuk babası olduğu bilgisine ulaşıldı. İbrahim S.’nin cenazesi Nişantepe mezarlığına toprağa verildi. Yaralanan bireylerin ise hastanede tedavileri sürdürmekte.

“SİLAHI SIKARAK ADAMI ÖLDÜRDÜ”

Olayı gören mahalle sakini Emre Sepetçi, “Ölen arkadaş buradan koşmaya başladı, onları kovalamış. Öldüren kişi araçla geldiği ortak noktada karşı karşıya geldilar. Ölen kişi kaçmayı başlayınca gürültüye dışarı çıktık. “Siz karışmayın, sizlik bir durum yok, hedefim o “ dedi. Silahı çatır çatır sıkmaya başladı, adamı öldürdü. Her şey bir anda oldu ne olduğunu anlayamadık. Planlı projeli bir olay, adamı gözümüzün önünde öldürdü. Mahalle ayağa kalktı, 2 el halkın üzerine ateş açtı. Yabancı plakalı aracıyla kaçmaya başladı” diye konuştu.

Fenerbahçeli eski oyuncu Sezer Öztürk’ün yol kavgası dehşet saçtı: 1 ölü 4 yaralı

Öztürk, 2015 senesinde futbola son vererek 35 yaşında boksa merak salmıştı. Öztürk’ün 100 kiloya ulaştığı görüntü gündem olmuştu. Öztürk, Manisaspor, Eskişehirspor, Fenerbahçe, Başakşehir ve Beşiktaş formalarını giymişti.

Başa dön tuşu