Kripto Haberleri

Fiyatı 0,7 Doların Altında Olan 7 Metaverse Coin ile Tanışın!

Fiyatı 0,7 Doların Altında Olan 7 Metaverse Coin ile Tanışın!, kripto para takipçileri için Fiyatı 0,7 Doların Altında Olan 7 Metaverse Coin ile Tanışın! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Fiyatı 0,7 Doların Altında Olan 7 Metaverse Coin ile Tanışın! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Fiyatı 0,7 Doların Altında Olan 7 Metaverse Coin ile Tanışın!

Aralık ayının son haftasında yükseliş ivmesi gösteren fazla sayıda metaverse coin var. Bu makale, en düşükten en yükseğe sıralanmış, birim değeri 0,7 doların altında olan 7 metaverse projesine göz atıyoruz. Analist Mark Arguinbaev bizlere eşlik ediyor.

Düşük kıymetli metaverse projeleriyle tanışın

  • 30 Haziran 2021’de piyasaya sürülen UFO Gaming, bir sosyal oyun token’i içeren tamamen merkezi olmayan bir ekosistemdir. Ayrıca Blockchain’i, oyna-kazan metaverse, NFT’ler, oyun ve daha fazlasını içerir. UFO, 0.00002875 fiyatıyla listenin 7.sırasına yerleşiyor.
  • Sıradaki Starlink (STARL), kullanıcıların diğer oyuncuları keşfetmesine, oynamasına, takas etmesine ve sosyalleşmesine olanak tanıyan Blockchain tabanlı metaverse’dir. Yerel token STARL, 414 milyon piyasa değeriyle 0.00004152 dolardan işlem görüyor.
  • Radio Caca (RACA), Elon Musk’un annesi Maye aracılığıyla destekleniyor ve oyna-kazan oyunu Metamon ve Universal Metaverse için yerel token işlevi görüyor. RACA, 0.003463 dolar fiyatıyla 629 milyon dolar piyasa değerine sahip.
  • Haziran 2021’de piyasaya sürülen Verasity, kendisini “Espor ve eğlence için bir protokol ve ürün katmanı platformu” olarak tanımlıyor. Yerel token’i VRA, 0.03955 dolar fiyatıyla listenin dördüncü sırasında konumlanıyor.
Analist, 7 Metaverse Coin Seçti: 2022 Metaverse Yılı Olacak!

Kriptosite.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Metaverse coin DEP, ATRI ve BLOK ile tanışın

  • Üçüncü sırada, 0.04392 dolarla, ilk kez Ağustos 2019’da piyasa sürülen, NFT pazarı ve çeşitli oyna-kazan Blockchain oyunları için bir platform olan PlayMining’e sahip DEAPcoin’e (DEP) göz atıyoruz. Metaverse coin, Play Mining, Lucky Farmer, JobTribes ve PlayMining Puzzle gibi bazı mühim oyunlarla birlikte bir dizi Blockchain tabanlı oyna-kazan oyununu içeriyor.
  • Ekim 2020’de piyasaya sürülen Atari Token, etkileşimli eğlence endüstrisi için referans token olmayı amacında olan merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Yerel token ATRI, 0.0578 dolar fiyatıyla piyasa değerine göre en büyük 601’inci kripto para birimidir.
  • Listenin ilk sırasında, Ekim 2021’de piyasaya sürülen metaverse coin projesi Bloktopia, toplam Bitcoin arzının onuruna 21 katlı bir gökdelenin olduğu bir metaverse dünyasıdır. Piyasa değerine göre 237.sırada ve 0.05603 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu