Gündem

! Galatasaray’da 3 yeni koronavirüs vakası!

Son dakika! Galatasaray’da 3 yeni koronavirüs vakası!, gündemdeki haberler bölümümüzde Son dakika! Galatasaray’da 3 yeni koronavirüs vakası! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Son dakika! Galatasaray’da 3 yeni koronavirüs vakası! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Son dakika! Galatasaray’da 3 yeni koronavirüs vakası!

Son dakika haberi… Galatasaray, sosyal platform hesabından yaptığı açıklama ile yapılan kontrollerde 3 birinin koronavirüs vakasının pozitif çıktığını açıkladı.

Sarı-kırmızılı ekip testi pozitif çıkan isimlerin yardımcı antrenör Selçuk İnan, analiz sorumlusu Cihan Ünal ve futbolcu Taylan Antalyalı olduğunu açıkladı.

“KARANTİNA SÜRECİNE BAŞLANMIŞTIR”

Galatasaray aracılığıyla yapılan bilgilendirmede, “Galatasaray futbol takımı oyuncularımız, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolardaki çalışanlarımız için yapılan Covid-19 PCR testinin ardından yardımcı antrenörümüz Selçuk İnan, futbol a takım maç analiz sorumlumuz Cihan Ünal ve oyuncularımızdan Taylan Antalyalı’nın testleri pozitif çıkmıştır. 

Selçuk İnan, Cihan Ünal ve Taylan Antalyalı için alakalı tedavi protokolü ve karantina sürecine başlanmıştır.” ifadelerini kullandı.

Son dakika! Galatasaray'da 3 yeni koronavirüs vakası!

Başa dön tuşu