Gündem

Galatasaray’da böcek alarmı! Burak Elmas’ın odasında dinleme cihazı bulundu

Galatasaray’da böcek alarmı! Burak Elmas’ın odasında dinleme cihazı bulundu, gündemdeki haberler bölümümüzde Galatasaray’da böcek alarmı! Burak Elmas’ın odasında dinleme cihazı bulundu konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Galatasaray’da böcek alarmı! Burak Elmas’ın odasında dinleme cihazı bulundu ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Galatasaray’da böcek alarmı! Burak Elmas’ın odasında dinleme cihazı bulundu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in özel konuşmalarının sızdırılmasından şikayet etmesinin ardından aynı durumdan Başkan Burak Elmas da yakınarak,  “Nasıl oluyor da konuştuğumuz her şeyi dışarıdan duyuyoruz” demişti. 

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine Galatasaray Başkanı Burak Elmas, özel bir ekiple odasında arama yaptırdı. Ekip, Elmas’ın odasında “böcek” olarak tabir edilen  iki adet ortam dinleme cihazı buldu. Elmas’ın bunun üzerine gerekli önlemleri aldı. 

Böceklerin kimin aracılığıyla yerleştirildiği veya ne zamandan beri konuşulanların dinlendiği halen bilinmemekte. Lakin bu konunun yargıya intikal etmesi an meselesiymiş.

Başa dön tuşu