Gündem

Galatasaray’da sürpriz ayrılık! Mostafa Mohamed Bordeux’a transfer oldu!

Galatasaray’da sürpriz ayrılık! Mostafa Mohamed Bordeux’a transfer oldu!, gündemdeki haberler bölümümüzde Galatasaray’da sürpriz ayrılık! Mostafa Mohamed Bordeux’a transfer oldu! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Galatasaray’da sürpriz ayrılık! Mostafa Mohamed Bordeux’a transfer oldu! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Galatasaray’da sürpriz ayrılık! Mostafa Mohamed Bordeux’a transfer oldu!

Forvet bölgesinde Falcao’yu düşünmeyen Galatasaray o bölgeye bir transfer yapmayı planlıyor. Sarı kırmızılı ekibin Mostafa Mohamed’in bonservisini alıp satışını gerçekleştirdikten sonra gelen para ile Halil Dervişoğlu’nu transfer edeceği altı çizildi. Galatasaray’ın Bordeux ile her hususta anlaşma sağladığı ve Mostafa Mohamed’i kısa zaman zarfında satacağı belirtildi.

OYUNCU YOLA ÇIKTI

Sabah gazetesinden Mehmet Özcan’ın haberine göre Bordeux’ta oynamayı kabul eden Mısırlı golcü de sağlık kontrolü için yola koyuldu. Mohamed’in sağlık kontrollerinde aksilik çıkmaması durumunda Fransız ekibine imza atacağı iddia edildi. Oyuncuyu satabilmek için Zamalek’e ödeme yapması gereken Galatasaray’ın da 4 milyon Euro ödeyerek Modamed’in bonservisini alacağı, ardından ise satışını gerçekleştireceği belirtildi.

BEKLENEN PERFORMANSI VEREMEDİ

Geçen sezon Kadıköy’de oynanan maçta Galatasaray’ın tek golünü atarak fanatiklerin sevgisini kazanan Mostafa Mohamed, ikinci yarıda sarı kırmızlı ekibin mühim silahlarından biri haline gelmişti. Bu performansını yeni sezona yansıtamayan Mısırlı golcü, yönetim aracılığıyla satış listesine konuldu. Mostafa Mohamed’in satışı ile birlikte, Halil Dervişoğlu’nun transfer edileceği de gelen bilgiler içinde.

Galatasaray'da sürpriz ayrılık! Mostafa Mohamed Bordeux'a transfer oldu!

Başa dön tuşu