Ethereum Haberleri

Galatasaray’ın NFT koleksiyonu 1 Ekim’de arz ediliyor: Nasıl alınabilir?

Galatasaray’ın NFT koleksiyonu 1 Ekim’de arz ediliyor: Nasıl alınabilir?, kripto haberleri bölümümüzde Galatasaray’ın NFT koleksiyonu 1 Ekim’de arz ediliyor: Nasıl alınabilir? başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Galatasaray’ın NFT koleksiyonu 1 Ekim’de arz ediliyor: Nasıl alınabilir? ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Galatasaray’ın NFT koleksiyonu 1 Ekim’de arz ediliyor: Nasıl alınabilir?

Galatasaray Spor Kulübü, Türkiye’nin ilk NFT Koleksiyonu projesini hayata geçirmek adına global markalarla iş birliğine gitti. Ali Sami Yen NFT Koleksiyonu, tüm dünya çapında kulüplerin hikayelerini görsellerle paylaşımı yaptığı ve takipçilerini tarihlerinin en kıymetli anlarını dijital ortamda toplamaveyavet ettiği yeni bir NFT konsepti yaratan Shirtum ve blockchain teknolojisi ile sporu bir araya getiren Capital Block iş birliği ile piyasaya arz edilecek. Türkiye’de piyasaya sürülen ilk spor kulübü NFT koleksiyonu olma özelliği taşıyan koleksiyon, bunun yanı sıra kulübünün kurucusu adına çıkarılan ilk NFT koleksiyonu olması yönünden da dünya çapında bir ilk.

NFT nasıl satın alınacak?

Her NFT arzının Galatasaray ve Shirtum’un web sitelerinde özel bir açılış sayfası olacak. Taraftarlar, NFT’nin resmine tıkladığında Shirtum platformundaki Galatasaray açılış sayfasına yönlendirilecek ve burada NFT’yi kredi yahut banka kartı ile satın alarak, hem bir tarihi anın sahibi olacaklar hem de kulüplerine katkıda bulunacaklar.

İlk bölümü 1 Ekim’de arz edilecek olan ve Legendary, Mythical ve Iconic bölümlerinden oluşacak olan Ali Sami Yen NFT Koleksiyonunda, her NFT’nin arkasında alakalı görsel içeriği olacak ve bölüme bağlı olarak görsel içerikleri farklılaşacak. Kategorilerin her biri, NFT’nin nadirliğine bağlı olarak farklı değerlere sahip olacak. 1 Ekim tarihinde ilk bölümü arz edilecek ilk NFT koleksiyonunu diğer iki bölümü 8 ve 15 Ekim tarihlerinde arz edilecek.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu