Ethereum Haberleri

Gate borsasından deprem bölgesine 1 milyon TL bağış

Gate borsasından deprem bölgesine 1 milyon TL bağış, kripto haberleri bölümümüzde Gate borsasından deprem bölgesine 1 milyon TL bağış başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Gate borsasından deprem bölgesine 1 milyon TL bağış ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Gate borsasından deprem bölgesine 1 milyon TL bağış

Gate.io’nun kâr amacı gütmeyen yardım kuruluşu Gate Charity, Türkiye’de yaşanan depremden etkilenen vatandaşları desteklemek maksadıyla 1 milyon TL değerinde bağışta yer alıyor. Gate TR ekibi, yapılan bağışın ihtiyaçlar ışığında kullanılması adına yetkililerle iş birliği yaparak çalışmalarına sürdürmekte.

Gate Charity, deprem çalışmaları için ek bağış toplamak maksadıyla hayırsever bir NFT koleksiyonu başlatarak Gate NFT ile ortaklık kurdu. Yapılan iş birliğinin ardından Deprem Dayanışma NFT Koleksiyonu’nu hayata geçiren yetkililer, alakalı NFT’lerin satışından elde edilen bütün kazançların doğrudan, AHBAP, AFAD ve alakalı resmî kurumlara bağışlanacağını açıkladı.

“Gelirin tamamını depremzedelere bağışlayacağız”

Depremden etkilenen vatandaşlar için derin endişe duyduklarını ifade eden Gate TR Ülke Müdürü Kafkas Sönmez, “Gate Charity ile yaşanan afet sebebiyle mağduriyet yaşayan vatandaşlarımıza destek olmak ve deprem ardından yürütülen çalışmalara katkı sağlamak maksadıyla 1 milyon TL değerinde bağışta bulunduk. Bunun yanı sıra, destekleri küresel anlamda yükseltmek adına, Deprem Dayanışma NFT Koleksiyonu’nu hayata geçirdik. Buradan elde ettiğimiz tüm geliri çalışmalarda aktif görev alan alakalı kurumlara bağışlayacağız. Bu adımla, bölgedeki vatandaşlarımıza destek olmayı bekliyoruz. Önümüzdeki günlerde de yetkilerle iş birliği içinde hareket ederek ihtiyaçlar ışığında yeni adımlar atabiliriz.” dedi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu