Gündem

Gaziantep’te pitbull saldırısına uğrayan minik Asiye uyandırıldı! “Operasyon gayet başarılı geçti”

Gaziantep’te pitbull saldırısına uğrayan minik Asiye uyandırıldı! “Operasyon gayet başarılı geçti”, gündemdeki haberler bölümümüzde Gaziantep’te pitbull saldırısına uğrayan minik Asiye uyandırıldı! “Operasyon gayet başarılı geçti” konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Gaziantep’te pitbull saldırısına uğrayan minik Asiye uyandırıldı! “Operasyon gayet başarılı geçti” ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Gaziantep’te pitbull saldırısına uğrayan minik Asiye uyandırıldı! “Operasyon gayet başarılı geçti”

Gaziantep’te, sitenin bahçesinde oyun oynayan Asiye Ateş (4), halka açık alanda maskesiz gezdirilmesi yasak olan pitbull cinsi iki köpeğin saldırısına uğramıştı. Korkunç olayda, ufak kız ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı. En son Asiye’nin tedavi gördüğü hastaneden herkesin içini rahatlatacak bilgi geldi. Doku naklini yapan Prof. Dr. Ömer Özkan, “Bugün yarın inşallah toparlar. Operasyon gayet başarılı geçti.” ifadelerini kullandı.

Gaziantep'te pitbull saldırısına uğrayan minik Asiye uyandırıldı! Operasyon gayet başarılı geçti

BEKLENEN GÜZEL HABER GELDİ

Asiye’yi yoğun bakımda izlediklerini anlatan Özkan, “Küçük bir çocuk. Bugün yarın inşallah toparlar. Operasyon gayet başarılı geçti. Sırttan ve bacağından gereksinimi olan tüm dokuları şu an için nakledildi.” dedi.

Özkan, ilk etapta yaşamsal dokularının nakledildiğini ifade ederek, “Yoğun bakımda takibi sürdürmekte” dedi.

Hastanın genel durumunun iyi olduğunu vurgulayan doktor, “Uyandırıldı ve solunum cihazından ayrıldı. Yoğun bakımda takibi sürdürmekte. Stabil seyretmesi durumunda önümüzdeki günlerde yoğun bakım ünitesinden servis takibine alınacak.” ifadesini kullandı.

Gaziantep'te pitbull saldırısına uğrayan minik Asiye uyandırıldı! Operasyon gayet başarılı geçti

“CUMHURBAŞKANIMIZ SÜREKLİ DESTEĞİNİ VERİYOR”

Asiye’nin babası Hüseyin Ateş, eşinin, kızlarını ameliyat sonrası gördüğünü, bir an önce sağlığına kavuşması için dua ettiğini dile getirdi.

Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibinin kızıyla yakında zamandan ilgilendiğini vurgulayan Ateş, “Üzüntüden eşim biraz kötü olmuştu, onunla ilgileniyorum. Çok şükür iyiyiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan telefonla aradı, çok mutlu oldum. Cumhurbaşkanımız sürekli olarak desteğini veriyor, kızımın nasıl tedavi edileceğini yakında zamandan takip ediyor. Devletimize Allah zeval vermesin, bize her türlü desteği sağladılar.” diye konuştu.

Başa dön tuşu