Gündem

Gedson’la ilgili flaş gelişme! Menajer Ahmet Bulut “2-3 milyon Euro’ya biter!”

Gedson’la alakalı flaş gelişme! Menajer Ahmet Bulut “2-3 milyon Euro’ya biter!”, gündemdeki haberler bölümümüzde Gedson’la alakalı flaş gelişme! Menajer Ahmet Bulut “2-3 milyon Euro’ya biter!” konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Gedson’la alakalı flaş gelişme! Menajer Ahmet Bulut “2-3 milyon Euro’ya biter!” ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Gedson’la alakalı flaş gelişme! Menajer Ahmet Bulut “2-3 milyon Euro’ya biter!”

Galatasaray’a geçen sezon devre içinde kiralık olarak katılan ve sarı kırmızılı ekibin transferi için yoğun uğraş verdiği Gedson Fernandes’i kulübü Benfica sezon başında bırakmamıştı. Beşiktaş’ın da kadrosuna katmak için yoğun mesai harcadığı Portekizli futbolcunun transferi sezon başında gerçekleşmese de cimbomun oyuncuya olan ilgisi bitmedi. Benfica’dan ayrılması gündemde olan Gedson için Galatasaray yetkilileri devreye girmeyi beklerken Menajer Ahmet Bulut da konuyla alakalı açıklama yaparak sarı kırmızılı ekibi umutlandırdı.

“BÜYÜK İHTİMALLE TRANSFER OLACAK”

22 yaşındaki oyuncunun Portekiz ekibinden ayrılmak istediğini dile getiren Ahmet Bulut “Gedson için şu an erken. Büyük ihtimalle transfer olacak. Benfica’dan ayrılacak. Benim gönlümden geçen Türkiye’ye gelmesi. Bilemezsiniz. İngiltere’de bir kulüp çıkar belki çok büyük para verir.” ifadelerini kullandı.

Gedson'la alakalı flaş gelişme! Menajer Ahmet Bulut 2-3 milyon Euro'ya biter!

“BURADA ÇOK MUTLUYDU”

Gedson’un Galatasaray’da oynadığı zamanda çok mutlu olduğunun altını çizen Ahmet Bulut, “Gedson burada çok mutluydu. Burada oynamak da istiyor. Burada iyi oynadı. Kulübü son güne kadar bekledi ve ne yazık ki vermedi. Hoca da oynatmadı Benfica’da.” diye konuştu.

Gedson'la alakalı flaş gelişme! Menajer Ahmet Bulut 2-3 milyon Euro'ya biter!

“HABERLERDE ÇIKAN RAKAMLAR DEĞİŞEBİLİR”

Haberlerde çıkan yüksek sayıların değişebileceğini söyleyen Bulut, “1.5 yıllık anlaşmasi var. Bu devre içinde satmaları lazım para kazanmak için. Daha kasım ayındayız. Ocak ayına çok var. Sezon başında Gedson Galatasaray’a transfer olabilirdi. Benfica satmak istemedi. Haberlerde çıkan sayılar değişebilir. Kime göre, neye göre 8. Belki 2-3 milyona bitecek. Ne kadar az olursa o kadar iyi.” şeklinde konuştu.

Gedson'la alakalı flaş gelişme! Menajer Ahmet Bulut 2-3 milyon Euro'ya biter!

Başa dön tuşu