Ethereum Haberleri

Genesis avukatından dava yorumu: Alacaklılarla sorunlar bu hafta çözülebilir

Genesis avukatından dava yorumu: Alacaklılarla sorunlar bu hafta çözülebilir, kripto haberleri bölümümüzde Genesis avukatından dava yorumu: Alacaklılarla sorunlar bu hafta çözülebilir başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Genesis avukatından dava yorumu: Alacaklılarla sorunlar bu hafta çözülebilir ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Genesis avukatından dava yorumu: Alacaklılarla sorunlar bu hafta çözülebilir

Kripto şifrketi Genesis’i temsil eden avukatlardan birisi olan Sean O’Neal, şirketin iflas duruşmasında yaptığı bir değerlendirmede, “Bir arabulucuya gerek bulunacağını düşünmüyorum” dedi.

“Anlaşmaya yakınız”

Haber ajansı Reuters’in haberine göre Manhattan’da görülen iflas mahkemesinde konuşan avukat O’Neal, “Ben sürece olumlu bakıyorum. Genesis’in alacaklılarıyla anlaşmaya varma hususunda pozitif bir gidişat içindeyiz. Anlaşmaya yakınız. Sorunlar bu hafta çözülebilir” dedi.

Gemini avukatından yanıt: Yapacak çok iş var

Duruşmada hazır bulunan Gemini borsası avukatı Chris Marcus da, hakim Sean Lane’e, kendilerinin de süreç için olumlu düşündüklerini fakat yapacak çok işleri olduğunu dile getirdi. Gemini avukatı bunun bunun yanında aracısız anlaşmaya kendilerinin de sıcak baktığını dile getirdi. Bilindiği gibi Gemini borsası, 900 milyon dolarlık kripto parasının Genesis’te kaldığını ve 340 binden fazla müşterisinin mağdur olduğunu iddia ediyor.

Bunun yanı sıra dün görülen ilk duruşmada Genesis’in çalışanlarına maaş ödemesi yapılması gibi birkaç talebi de hakim üLane aracılığıyla onaylandı.

Çatı şirket DCG’nin de, Genesis’e 1.7 milyar dolarlık borcu olduğu belirtiliyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu