Ekonomi Haberleri

Gimat: Market fiyatları daha da düşecek

Gimat: Market fiyat aralıkları daha da düşecek , ekonomi haberleri bölümümüzde Gimat: Market fiyat aralıkları daha da düşecek başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Gimat: Market fiyat aralıkları daha da düşecek  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Gimat: Market fiyat aralıkları daha da düşecek

Gimat: Market fiyatları daha da düşecek

Temel kullanım malzemelerinin fiyat aralıkları dövizin yükselmesi gerekçe gösterilerek artıyordu. Döviz fiyat aralıkları düştü. Vatandaş şimdi market raflarında da bu düşüşü görmek istiyor.

GIDA TOPTANCILARI MARKET FİYATLARININ DÜŞECEĞİ GÖRÜŞÜNDE

Türkiye’nin ileri gelen gıda toptancı sitesi Gimat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Aydoğan, kurdaki gerilemenin sonucu olarak market fiyat aralıklarının daha da düşeceğini açıkladı.

“PİYASADA HİÇ BİR AKSAKLIK YOK”

Aydoğan, bir açıklama yaparak gerek üretim gerekse tedarik ve doğrudan lojistik süreçlerinde piyasada hiçbir aksaklık bulunmadığını dile getirdi.

Gimat: Market fiyat aralıkları daha da düşecek #1

“FİYATLARIN DÜŞMESİ KADEMELİ DEVAM EDECEK”

Kurdaki gerilemeyle market fiyat aralıklarının da düşmeye başladığına işaret eden Aydoğan, “Fiyatlardaki bu düşüş mevcut ürünlerin sirkülasyonu ile kademeli olarak daha da düşecektir.” değerlendirmesinde bulundu.

Başa dön tuşu