Gündem

Gönül Dağı bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi ? Gönül Dağı dizi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor?

Gönül Dağı bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi ? Gönül Dağı dizi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor?, gündemdeki haberler bölümümüzde Gönül Dağı bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi ? Gönül Dağı dizi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Gönül Dağı bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi ? Gönül Dağı dizi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor? ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Gönül Dağı bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi ? Gönül Dağı dizi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor?

Gönül Dağı yeni bölümü bu hafta yılbaşına denk gelmesiyle yeni bölümün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Bu hafta 46. bölümüyle seyirci karşısına çıkması beklenen dizi Gönül Dağı bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi ? Gönül Dağı dizi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor? 

GÖNÜL DAĞI BUGÜN NEDEN YOK 1 OCAK 2022 CUMARTESİ?

Yılbaşı bundan dolayı diziler yayına belirli bir zaman ara veriyor. Bu nedenle TRT 1 ekranlarında yayına giren Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü bu hafta ekranlarda olmayacak…

GÖNÜL DAĞI BU HAFTA VAR MI, YOK MU? YENİ BÖLÜM NE ZAMAN OYNUYOR?

Gönül Dağı 46. yeni bölümüyle bu hafta ekranlara gelecekti. Lakin bu hafta ekranlarda olmayan Gönül Dağı dizisinin 8 Ocak 2022 Cumartesi günü ekrana gelmesi bekleniyor.

Gönül Dağı bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi ? Gönül Dağı dizi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor?

1 OCAK 2022 TRT 1 YAYIN AKIŞI

06:28 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı

06:30 Muhteşem Kraliçe

09:30 Yabancı Sinema “Doğayla Mücadele” (Altyazılı)

11:35 Tozkoparan İskender (Altyazılı)

13:15 Türk Sineması “Yeni Hayat”

15:40 Gönül Dağı (Altyazılı)

19:00 Ana Haber (Canlı)

20:00 Yabancı Sinema “Şipşak Aile” (Altyazılı)

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

SNK Havacılık ile görüşmesinden eli boş dönen Taner, varını yoğunu ortaya koyup kendi şirketini kurar ve amcaoğullarıyla birlikte yeniden icat işlerine girişirler. Kendi işlerinin patronu olmalarını sağlayan bu şirket amcaoğullarını nasıl maceralara sürükleyecektir?

Asuman ve Ramazan aşkı tüm hızıyla devam ederken gizlice mesajlaşmaları iyice dikkat çekmeye başlamıştır. Ramazan’ın kiminle mesajlaştığına dair herkesin ayrı bir düşüncesi mevcuttur. Tam da bu sırada bir araya gelen bir aksilik Ramazan’ı hiç istemediği bir duruma sürükler. Bu durum Ramazan’ın nasıl bir hata yapmasına neden olacaktır?

Bunun yanı sıra Arif’in seneler sonra dönmesi Elif’i sarsarken Zeynep’in ise öfkelenmesine neden olmaktadır. Bu beklenmeyen olay karşısında geçmişi ile vicdanı içinde sıkışıp kalan Elif, ne yapacağını şaşırmış haldedir. Geldiği onca yolun sonunda Arif, seneler evvel terk ettiği kızlarının gönlünü almayı başarabilecek midir?”

Gönül Dağı bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi ? Gönül Dağı dizi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor?

GÖNÜL DAĞI KONUSU NE?

Dizi, yazar Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden çevirilmiştir. Sloganı “Bozkırda bir Anadolu masalı” olarak dizinin afişinde yayınlandı.

Dizi; “Gedelli” adındaki bir kasabada yaşayan üç tane amca oğlunun, yani üç kuzenin hikâyesini ifade etmektedir. Çocukluk senelerından beri bir şeyleri icat etme, teknolojik araçlarla uğraşıp tamir etme gibi ufak çapta mucitlikler yapan bu üç kuzen, büyüdüklerinde de icatlar yapmaya sürdürmektelar ve değişik bir kanat yapısıyla bir uçak geliştiriyorlar.

Bir yandan kuzenlerin mucitlik aşkı ve üretme kabiliyeti, diğer yandan kasabada gerçekleşen gülünç olaylar ve aşk ilişkileri; diziyi keyifli kılmaktadır.

e01619f4-6fb2-4d9b-b18f-90412a708917.jpg

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Berk Atan : Taner Kaya

Gülsim Ali : Dilek Akgün

Cihat Süvarioğlu : Ramazan Kaya

Semih Ertürk : Veysel Kaya

Ecem Özkaya : Zahide Kaya/Arslan

Ferdi Sancar : Sefer Arslan

Ali Düşenkalkar : Muammer Kaya

Erdal Cindoruk : Hüseyin Kaya

Şebnem Dilligil : Halime Kaya

Başa dön tuşu