Gündem

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’da parmak izi sorunları var

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’da parmak izi poblemleri var , ekonomi haberleri bölümümüzde Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’da parmak izi poblemleri var başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’da parmak izi poblemleri var  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’da parmak izi poblemleri var

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'da parmak izi sorunları var

Google’ın Pixel serisi mobil cihazları, özellikle kullanıcılara uygun fiyatla sunduğu yüksek özellikler ile ön plana çıkıyor.

ABD’li şirket, gerçekleştirdiği Pixel Fall etkinliği kapsamı içinde heyecanla beklenen Pixel 6 ve Pixel 6 Pro modellerini ekim ayında görücüye çıkarmıştı.

PARMAK İZİ SORUNLARI ARTTI

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro kullanıcıları, telefonların parmak izinin yavaş çalıştığından şikayetçiydi. Google ise bunun tasarım gereği olduğunu söylemişti.

Bugünlerde ise yeni bir sorun daha yaşandı. Telefon sahipleri, şarj tamamen bittiğinde parmak izi sensörünün devre dışı kaldığını söylüyor. Üstelik telefon yeniden açılsa bile sensör çalışmıyor.

google pixel 6

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın bilinen tek çözüm yolu olduğu söylenirken, yeni paylaşılacak bir güncellemeye kadar Pixel 6 serisi telefon sahiplerinin şarjlarına dikkat etmeleri gerekiyor.

Bunun yanı sıra, söz konusu sorunun Google aracılığıyla kabul edildiğini ve yakında zamanda bir güncelleme gelebileceğini aktarabiliriz.

Başa dön tuşu