Gündem

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun tanıtım tarihi

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun tanıtım tarihi , ekonomi haberleri bölümümüzde Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun tanıtım tarihi başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun tanıtım tarihi  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun tanıtım tarihi

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'nun tanıtım tarihi

Google’ın Pixel serisi mobil cihazları, özellikle kullanıcılara uygun fiyatla sunduğu yüksek özellikler ile ön plana çıkıyor.

Google, çok yakında zamanda Pixel 6 serisini tanıtarak mobil cihaz piyasasını sallamaya hazırlanıyor.

Çin’den gelen bilgilere göre ABD’i şirket, Pixel 6 serisini 13 Eylül’de tanıtarak global olarak piyasaya sürmeyi planlıyor.

Pixel 6 serisinin, Google’ın yarı özel yonga seti Tensor aracılığıyla desteklenecek ve yüksek yenileme hızına sahip ekranlar, 33 W bi hayli hızlı şarj, UWB ve 50 MP kameralara sahip olması bekleniyor.

google pixel

GOOGLE PIXEL 6 VE PIXEL 6 PRO NELER SUNACAK

Google Pixel 6 serisi, ilk bakışta bi hayli değişik bir kamera dizaynıyla geliyor. Telefonun arka bölümünde, yüksek bir kamera şeridi var.

Google’ın kendi geliştirdiği “Tensor” isimli yeni bir yapay zekâ algoritmasından gücünü alacak modeller, kullanıcı davranışlarını sürekli olarak olarak takip edip öğrenerek, buna göre optimizasyonlar yapıyor.

Telefonlar ile ilgili daha fazla bilgi ve satış fiyat aralıkları için resmi etkinlik tarihini beklememiz gerekecek.

google pixel 6

google pixel 6

google pixel 6

Başa dön tuşu