Kripto Haberleri

Haftalık Bitcoin Fiyatı Tahmini: Bu Seviyeleri Bekleyin!

Haftalık Bitcoin Fiyatı Tahmini: Bu Seviyeleri Bilave edin!, kripto para takipçileri için Haftalık Bitcoin Fiyatı Tahmini: Bu Seviyeleri Bilave edin! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Haftalık Bitcoin Fiyatı Tahmini: Bu Seviyeleri Bilave edin! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Haftalık Bitcoin Fiyatı Tahmini: Bu Seviyeleri Bilave edin!

Analistin haftalık Bitcoin tahminine göre BTC fiyatı 110.000 dolara yükselmeden önce satın alma fırsatı sunuyor. Boğalar kritik bir direnç çizgisinin üzerine çıkmak için güç toplarsa Bitcoin fiyatı iki katına çıkabilir. 69.829 doların üzerindeki bir kısım, radarda %54’lük bir artış olarak görülecek. BTC 45.766 doların altına düşerse yükseliş görünümü geçersiz olabilir. Ayrıntılar Kriptosite.com’da.

Bitcoin Fiyatı, Bu Seviyelere Düşebilir!

Bitcoin fiyatı alım fırstatı verecek

BTC çok mühim bir direnç çizgisinin üzerine çıkmayı başarırsa, BTC fiyatını büyük bir yükseliş bekliyor olabilir. BTC fiyatı, haftalık grafikte git gide artan bir üçgen modeli oluşturdu ve bu, BTC için genel görünümün yükseliş olduğunu gösteriyor. Analist Sarah Tran’a göre, hakim grafik deseni, eğer kuvvetli kripto para birimi üst sınırın üzerine çıkmayı başarırsa, 69.829 dolarda direnç görevi gören 110,714 dolara doğru %54’lük bir yükseliş olduğunu gösteriyor. BTC için ilk direnç çizgisi, 50 haftalık SMA ile aynı zamana denk gelen 48.777 dolar ile %50 geri çekilme düzeysinde. Bitcoin fiyatı, 21 haftalık SMA’da 52.784 dolardan, ardından %61.8 Fibonacci düzeltme düzeysinde 53.478 dolardan ek rüzgarlar keşfedecek. Analiste göre, 60.167 dolarda oturan %78.6 Fibonacci geri çekilme düzeysi, boğalar hakim grafik modelinin üst sınırını etiketlemeye çalışırken, ileri gelen kripto para birimi için de bir engel görevi görecek. Analiste göre BTC, %127.2 Fibonacci uzatma düzeysinde 79.512 dolarda, ardından %161.8 Fibonacci uzatma düzeysinde 93.300 dolarda dirençle karşılaşacak.

Bitcoin Balinası, Milyonları Coinbase'e Boşalttı! "Satış Yapabilir"

Bunun yanında, satış baskısı artarsa, Bitcoin fiyatı, yöneten teknik modelin alt sınırını 45.766 dolardan destek olarak test edecektir. Ek savunma hatları %38.2 Fibonacci geri çekilme düzeysinde 44.078 dolardan, ardından 29 Kasım’ın düşüğü 42.150 dolardan ortaya çıkacak. Yatırımcılar, Bitcoin fiyatı yöneten teknik modelin aşağı yönlü trend çizgisinin altına düşerse, yükseliş görüntüsün geçersiz bulunacağını unutmamalı.

Veriler Konuşuyor: Bu Altcoin, Balinaların Favorisi Oldu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu