Gündem

Hakem tepkisi! Galatasaray’dan flaş açıklama: Tedbirlerin alınmasını talep ediyoruz…

Son dakika | Hakem tepkisi! Galatasaray’dan flaş açıklama: Tedbirlerin alınmasını talep ediyoruz…, gündemdeki haberler bölümümüzde Son dakika | Hakem tepkisi! Galatasaray’dan flaş açıklama: Tedbirlerin alınmasını talep ediyoruz… konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Son dakika | Hakem tepkisi! Galatasaray’dan flaş açıklama: Tedbirlerin alınmasını talep ediyoruz… ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Son dakika | Hakem tepkisi! Galatasaray’dan flaş açıklama: Tedbirlerin alınmasını talep ediyoruz…

Son dakika haberi…  Süper Lig’de sezonun ikinci yarısının başlamasıyla Galatasaray Spor Kulübü ‘hakem’ konusuna dikkat çekti.

Sarı kırmızılı kulüpten yapılan bilgilendirmede hakemlerin tarafsızlık izlenimi vermeyen ve bütün kulüpleri rahatsız eden yönetim tarzının sona ermesinin beklendiği vurgulandı.

 Galatasaray’dan yapılan açıklama şu biçimde:

”Ligimizin ikinci yarısı başlarken umudumuz, hakemlik kurumunun yüksek standartlarda bir performans göstermesidir. Tarafsızlık izlenimi vermeyen ve bütün kulüpleri rahatsız eden yönetim tarzının sona ermesini istiyoruz. En çok Galatasaray’ın mağdur olduğu ve diğer kulüplerin de mağdur olduklarını kelimelerine ekledikleri hakem hatalarını asgariye indirecek kurumsal önlemlerin alınmasını talep ediyoruz.’

Bu çerçevede hem ikinci yarıda ilk maçımıza hakem olarak atanan Sayın Arda Kardeşler’in hem de bundan sonraki müsabakalarda görev alacak hakemlerimizin çiçeği burnunda bir başlangıç ruhuyla, Türk futbolunun hak ettiği adil, tarafsız ve ülkeler arası standartlarda hakemlik performansı göstereceklerine inanmak istiyoruz.

”Türk futbolu dünya çapında, olduğundan daha yüksek bir düzeyyi hak ediyor. Adil bir futbol düzeni yalnızca Galatasaray’ın değil Türk futbolunun bütün paydaşlarının sorumluluğudur. Ligin ikinci yarısı başlarken bütün paydaşlara iyi dileklerimizi sunuyor, kendi sorumluluğumuzun daimi takipçisi olmayı taahhüt ediyoruz.”

Son dakika | Hakem tepkisi! Galatasaray'dan flaş açıklama: Tedbirlerin alınmasını talep ediyoruz...

Başa dön tuşu