Kripto Haberleri

Hedge Fonu Yöneticisi: Bu Altcoin’ler, Bitcoin’i Sollayacak!

Hedge Fonu Yöneticisi: Bu Altcoin’ler, Bitcoin’i Sollayacak!, kripto para takipçileri için Hedge Fonu Yöneticisi: Bu Altcoin’ler, Bitcoin’i Sollayacak! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Hedge Fonu Yöneticisi: Bu Altcoin’ler, Bitcoin’i Sollayacak! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Hedge Fonu Yöneticisi: Bu Altcoin’ler, Bitcoin’i Sollayacak!

Uluslar arası bir Amerikan hedge fonu ve finansal hizmetler şirketi olan Citadel LLC’nin kurucusu ve CEO’su Ken Griffin, katıldığı The New York Times’ın DealBook konferansında Bitcoin (BTC)’ye bi hayli eleştirel yaklaşırken, altcoin projeleriyle alakalı mühim açıklamalar yaptı. Ünlü CEO’nun açıklamalarını Kriptosite.com olarak siz değerli okurlarımız için hazırladık.

“Ethereum gibi üstün Blockchain teknolojisine dayanan altcoin projeleri, BTC’nin yerini alacak”

Citadel LLC’nin CEO’su Ken Griffin, Ethereum (ETH) gibi üstün Blockchain teknolojisine dayanan altcoin projelerinin, önümüzdeki senelerda önder kripto Bitcoin’in yerini alacağına inandığını dile getiriyor. Ünlü CEO, Bitcoin’in çevreye çok zarar verdiğini ve Bitcoin’deki işlem fiyatlarınin fazla olduğunu belirtiyor. Ayrıca Ken Griffin, Bitcoin’in dolandırıcılık eylemlerine karşı açık olduğunu, bu yüzden de ticari kullanıma uygun olmadığını savunuyor. Bitcoin için bu kadar olumsuz konuşmasına rağmen ünlü CEO, kripto paraların dayandığı Blockchain teknolojisi ile ilgili gayet olumlu düşünüyor:

Blockchain’in gerçekten enteresan bir teknoloji ve dünya çapında merkezi olmayan bir defteri tutmanın kuvvetli bir yolu olduğunu düşünüyorum.

Altcoin

Dünya çapında yaşanan yüksek enflasyona ve yaşanan ekonomik krize de değinen Ken Griffin, kripto paraların bu poblemleri çözebileceği hususunda çok da umutlu görünmüyor. Lakin, çıkarılacak dijital doların daha faydalı olabileceğini ifade ediyor. Bunun yanında ünlü CEO, Çin’in dijital Yuan çalışmalarını değinerek, gelişmelerin halen fazla erken etapta olduğunu belirtiyor.

Bitcoin ve altcoin projelerinin herhangi bir değeri olmadığını düşünse de Ken Griffin, bu alanda net düzenlemeler olması durumunda Citadel LLC’nin üyelerine kripto para hizmeti sunabileceğini dile getiriyor:

Düzenleme hususundaki belirsizlik sebebiyle kripto trade işlemi yapmıyoruz. Lakin, bu hususta bir netlik olduğunda, çok daha rekabetçi bir piyasa olacak. Eğere bu gerçekleşirse çok iyi olur ve  ben de trade yaparım. Çünkü, birinci sınıf bir şirkete sahip olmak isteyen ortaklarımızın gereksinimlerini karşılamamız gerekir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu