Gündem

Honor, katlanabilir akıllı telefonunu ilk kez gösterdi

Honor, katlanabilir mobil cihazunu ilk kez gösterdi , ekonomi haberleri bölümümüzde Honor, katlanabilir mobil cihazunu ilk kez gösterdi başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Honor, katlanabilir mobil cihazunu ilk kez gösterdi  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Honor, katlanabilir mobil cihazunu ilk kez gösterdi

Honor, katlanabilir akıllı telefonunu ilk kez gösterdi

Ekran teknolojilerinin bir hayli gelişmesi ile birlikte karşımıza çıkan katlanabilir mobil cihazlara yenileri eklenmeye devam etmekte.

ABD’nin yaptırımları sebebiyle Huawei’den ayrılan ve değişik bir şirket durumuna gelen Honor, kazandığı başarılarla özellikle Çin’de Huawei’ye fark atmış durumda. Çinli şirket, bu başarısını katlanabilir mobil cihaz pazarında da sürdürmek istiyor.

HONOR MAGIC V YAKINDA GELİYOR

İlk katlanabilir mobil cihazunu yıl bitmeden tanıtacağı düşünülen Honor, telefonun adını resmi Sosyal paylaşım platformu Twitter ve Weibo hesabından “Magic V” olarak duyurmuştu. Çinli şirket, şimdi de telefona ait ilk fotoğrafları paylaştı.

honor magic v

Honor Magic V, içe katlanabilir bir dizayna sahip olacak. Cihazın katlanır ekranının 8.03 inç, dış ekranının ise 6.45 inç büyüklüğünde olması bekleniyor.

Amiral gemisi özelliklere sahip yer alacağı gösterilen telefon, yaşanan bilgilere göre gücünü Qualcomm’un yeni yonga seti Snapdragon 8 Gen 1’den alacak.

honor

2019 senesinde Honor CEO’su George Zhao, şirketin katlanabilir mobil cihaz pazarına girmek istediğini, fakat hedef kitlelerinin genç kullanıcılar olmasından dolayı pahalı bir mobil cihazu piyasaya sürmek istemediklerini söylemişti.

honor

Başa dön tuşu