Altcoin Haberleri

Hyundai Kona’dan 25 bin kilometrelik çevre turu

Hyundai Kona’dan 25 bin kilometrelik çevre turu , ekonomi haberleri bölümümüzde Hyundai Kona’dan 25 bin kilometrelik çevre turu başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Hyundai Kona’dan 25 bin kilometrelik çevre turu  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Hyundai Kona’dan 25 bin kilometrelik çevre turu

Hyundai Kona'dan 25 bin kilometrelik çevre turu

Hyundai ve Avrupa Dalgıç Birliği (DAN Eurpoe), ortak bir sosyal sorumluluk projesi geliştirerek deniz kirliliğine dikkati çekti. Aynı zamanda şirketler, gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmak maksadıyla yeni bir projeyi hayata geçirdi.

Bu bağlamda DAN Europe, KONA Elektrik ile altı ay süren uzun bir tur gerçekleştirdi. Kuruluşun elçileri, eko-sisteme dikkat çekmek için çevre dostu bir araçla 25 bin kilometre yol kat etti.

Yakın bir zamanda ilk sürdürülebilir turunu tamamlayan DAN Europe, kurumsal elçileri Alana Alvarez ve Manuel Bustelo ile 17 ülkedeki paydaşları ziyaret etti.

DENİZLER TEMİZLENDİ

Ürettiği çevre dostu yeni nesil otomobillerle de son senelerda öne çıkan Hyundai’nin ‘Sağlıklı Denizler’ adlı projesi ile 2021 senesinde mavi sulardan 78 tondan fazla atık toplandı.

Sürdürülebilir ürünler yaratmak ve sosyal çevre bilincini kitlelere yaymak için DAN Europe’u destekleyen Hyundai, iş birliğinin hem sualtında hem de karada olmasını planlıyor.

hyundai kona

Sürdürülebilir Tur, 8 Haziran Dünya Okyanuslar Günü’nde başlamış ve DAN Europe çalışanları ilk olarak İtalya’nın Roseto Degli Abruzzi kentindeki bir plajı temizlemişti.

Yaklaşık altı ay boyunca İtalya, İsviçre, Almanya, Belçika, Hollanda, Danimarka, İsveç, Norveç, Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Macaristan’ı içeren 17 Avrupa ülkesini ziyaret eden ekip, çok sayıda şirketin CEO’ları, kurucuları, STK’lar ve sürdürülebilir ürünlerle çalışan start-up’lar da dahil olmak üzere mühim isimlerle bir araya geldi.

TÜM YOLCULUK KONA İLE YAPILDI

Daha sürdürülebilir iş uygulamaları ve çevre savunuculuğunu yapmak için ortalama 25 bin kilometre yol kat eden ikili, amaçlarına tam anlamıyla uyması için doğa dostu bir otomobil olan Hyundai KONA Elektrik modelini tercih etti.

Bu tur boyunca sıfır emisyonla hareket eden KONA Elektrik, düşük tüketimi ve uzun menziliyle de DAN Europe ekibine mühim avantajlar sağlamış oldu.

Hyundai, yalnızca otomobil üretmeyerek çevreye ve gelecek nesillere karşı olan tutumunu sürdürmeye ve alakalı kuruluşlara destek olmaya devam edeceğini açıkladı.

hyundai kona ev

hyundai kona ev

hyundai kona ev

hyundai kona ev

Başa dön tuşu