Gündem

Icardi, parayı değil aşkı seçti! Tüm mal varlığını Wanda Nara’ya devretti!

Icardi, parayı değil aşkı seçti! Tüm mal varlığını Wanda Nara’ya devretti!, gündemdeki haberler bölümümüzde Icardi, parayı değil aşkı seçti! Tüm mal varlığını Wanda Nara’ya devretti! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Icardi, parayı değil aşkı seçti! Tüm mal varlığını Wanda Nara’ya devretti! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Icardi, parayı değil aşkı seçti! Tüm mal varlığını Wanda Nara’ya devretti!

Evliliklerinde yaşadıkları krizlerle futbol ve magazin gündeminden inmeyen Wanda Nara ve Mauro Icardi, bir önceki günlerde yaşadıkları aldatma olayı üzerine yeniden ayrılmayı gündemine getirmişti. Eşine olan sadakatini göstermek isteyen Mauro Icardi ise sürpriz bir anlaşmaye imza attı. Yıldız futbolcu, imzaladığı anlaşmayle 2050 yılına kadar elde edeceği tüm gelirleri eşi Wanda Nara’ya devretti.

BUNDAN SONRAKİ GELİRLERİNİ DE DEVRETTİ

Arjantinli yıldız, bunun yanı sıra menajerliğini yürüten Wanda Nara’ya hali hazırdaki ve önümüzdeki zamanlarda tüm anlaşmalerinin bunun yanında sahip olduğu tüm mülklerin hakkını da devretti. Bu anlaşmayle birlikte Wanda Nara, Milano merkezli World Marketing Football şirketinin tek sahibi olacak. Çiftin mülkleri içinde bulunan Como Golü’ndeki lüks villa da yıldız futbolcunun eşine ait olacak.

Icardi, parayı değil aşkı seçti! Tüm mal varlığını Wanda Nara'ya devretti!

BİR KEZ DAHA ALDATTI

Geçen günlerde barışan Wanda Nara ve Mauro Icardi çifti, bir kez daha ayrılmıştı. Fransa basınında bulunan habere göre 28 yaşındaki futbolcu, eşinin yurtdışına çıkmasının ardından China Suarez ile yeniden buluştu ve Wanda Nara’yı bir kez daha aldattı. 

Icardi, parayı değil aşkı seçti! Tüm mal varlığını Wanda Nara'ya devretti!

FOTOĞRAFLARINI YAKALAMIŞTI

Wanda Nara, Mauro Icardi ile barışmak için Fransa’ya gitmiş ve bir önceki günlerde yeniden İtalya’ya dönmüştü. Barışmanın ardından yıldız futbolcu, önceden China Suarez’le yeniden buluştu. Bir sonraki buluşmada Icardi’nin telefonunda Suarez’le fotoğraflarıni yakalayan Wanda Nara eşinden yeniden ayrılmıştı.

​​​​​​Icardi, parayı değil aşkı seçti! Tüm mal varlığını Wanda Nara'ya devretti!                  

Başa dön tuşu