Kripto Haberleri

İnceleme: BSC Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

İnceleme: BSC Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!, kripto para takipçileri için İnceleme: BSC Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. İnceleme: BSC Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

İnceleme: BSC Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Binance Smart Chain, yeni metaverse coin ve projelerini piyasa sürmek için en popüler platformlardan biridir. Bu yazıda, 7 günlük kullanıcı etkinliğine göre en düşükten en yükseğe sıralanan BSC’deki en popüler beş metaverse projesini listeliyoruz.

Binance ağında en popüler 5 metaverse coin ile tanışın

Beşinci sıradaki SecondLive (SLT), kendisini ideal sanal avatarların oluşturulabileceği çeşitli bir 3D alan olarak tanımlıyor. Metaverse coin projesi, kullanıcıların Metaverse’de avatarlar oluşturmasına ve oyunlar, konserler, atölyeler ve daha fazlası gibi deneyimler dahil olmak üzere birden fazla sanal alana olanak tanır. SecondLive, geçen hafta 40 binden fazla kullanıcıyla BSC’deki sekizinci en popüler dApp’tir.

The Crypto You, BSC’deki ilk metaverse Blockchain tabanlı oyundur. Oyun, oyuncuların tatlı bebek temalı karakterleri toplamasına, günlük görevleri tamamlamasına ve canavarları fethetmesine olanak tanır. Crypto You, geçtiğimiz hafta 80 binden fazla kullanıcısı olan BSC’deki en popüler beşinci dApp’tir.

BSC’deki en bi hayli hızlı büyüyen kripto metaverse projelerinden biri, son yedi günde 97 bin kullanan kişiyi aşan Elfin Kingdom. Elfin Kingdom, rekabetçi E-spor tarzı oyun ile DeFi farming ve NFT koleksiyonunun bir birleşimidir. BSC’deki en popüler 4. dApp ve bu listedeki en popüler üçüncü oyundur.

Kriptosite.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

İşte 100 bin kullanan kişiyi aşan metaverse devleri

MOBOX NFT Farmer, kullanıcıların MOBOX NFT’leri ile çiftlik elde etmelerini sağlar. MOBOX platformu aracılığıyla oluşturulan DeFi ve GameFi’yi birleştiren, oynaması ücretsiz, oyna-kazan, Blockchain tabanlı bir metaverse’dir. 157 binden fazla kullanıcısıyla MOBOX, Bomb Crypto ve PfakateSwap’tan sonra BSC’deki en popüler 3. dApp’tir.

İlk sırada, BSC’deki en popüler ikinci Dapp, Unity ile oluşturulmuş, kullanıcıların bombacı kahramanları yönetmesine, metaverse’yi keşfetmesine ve ödül almak için patronları alt etmesine olanak tanıyan bir oyna-kazan NFT oyunu olan Bomb Crypto yer alıyor. Burada kullanıcılar yalnızca oyun oynayarak NFT öğeleri kazanabilir ve ardından dijital varlıklarını kâr için pazarda satabilirler. Metaverse coin projesinin 213 binden fazla kullanıcısı yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu