Kripto Haberleri

İnceleme: Küçük Ölçekli 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

İnceleme: Küçük Ölçekli 5 Metaverse Coin ile Tanışın!, kripto para takipçileri için İnceleme: Küçük Ölçekli 5 Metaverse Coin ile Tanışın! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. İnceleme: Küçük Ölçekli 5 Metaverse Coin ile Tanışın! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

İnceleme: Küçük Ölçekli 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Güçlü bir 2021’in ardından metaverse coin ve projeleri 2022 hedeflerine hazırlanıyor. Bu yazıda, en düşükten en yükseğe genel değerlendirmeye göre sıralanmış, ufak ölçekli metaverse projelerine göz atıyoruz.

İşte az bilinen 5 metaverse coin

Temmuz 2021’de piyasaya sürülen PolkaWar, 3D Blockchain tabanlı bir NFT dövüş oyunudur. PWAR, BSC üzerine inşa edilmiş bir BEP-20 token’dir. PolkaWar, oyuncuların NFT’leri tercih ederek karakterler oluşturmasına ve ödüller kazanmak için birbirlerine karşı savaşlara katılmasına olanak tanır. Metaverse coin projesinin 5 milyon dolar piyasa değeri yer alıyor ve listenin beşinci sırasında konumlanıyor.

Spheroid Universe (SPH), yapay gerçeklik uygulamaları geliştirmek için oluşturulmuş bir genişletilmiş gerçeklik metaverse’dir. Metaverse projeleri için dizayn edilmiş Spheroid XR Cloud ve Spheroid Script programlama diline sahiptir. SPH 0.07912 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 64 bin dolar. Piyasa değeri 5,2 milyon dolar ve dolaşımdaki 67,8 milyon token arzı var.

Legend of Fantasy War, 4 Ocak’ta piyasaya sürülmesi hedeflenen BSC üzerine inşa edilmiş, Blockcain tabanlı bir 3D oyna-kazan oyunudur. Oyun, oyuncuların bir ordu halinde toplayabilecekleri ve PVP savaşlarında savaşabilecekleri NFT karakterleri içerecek. LFW 0.7824 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 717 bin dolar. Piyasa değeri 5,6 milyon dolar ve dolaşımdaki 7,2 milyon token arzı var.

Revolve Games, kullanıcıların ödüller kazanmalarını sağlayan, eyleme geçirilebilir RPG hissesine bağlı NFT varlıklarını içeren, oynayarak kazanılan bir Blockchain oyun ekosistemidir. Platform, oyunları için benzersiz bir entegre ödül belirleme modeline sahiptir ve oyuncuları NFT’lerine katılmaya ve düzey atlamaya teşvik eder.  RPG, 2022’ye %30 artışla 0,46 dolardan başlıyor. Piyasa değeri 6,5 milyon dolar ve 24 saatlik 450 bin dolarlık RPG işlem hacmi 14.2 milyon token dolaşım arzına sahip.

  • Kriptosite.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Mayıs 2021’de piyasaya sürülen Fear (FEAR), kendisini korku endüstrisinin ileri gelen Blockchain eğlence platformu olarak tanımlıyor. Şu anda, kullanıcıların şimdi deneyebileceği bir 2D aksiyon/bulmaca ve bir 3D korku macera oyunu içeriyor. FEAR, 24 saatlik 506 bin dolarlık hacimle 1.42 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 9,2 milyon dolar ve dolaşımdaki 6,5 milyon token arzı var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu