Gündem

İngiltere’de beklentilerin uzağında kalan Ozan Tufan Fenerbahçe’ye dönüyor!

İngiltere’de beklentilerin uzağında kalan Ozan Tufan Fenerbahçe’ye dönüyor!, gündemdeki haberler bölümümüzde İngiltere’de beklentilerin uzağında kalan Ozan Tufan Fenerbahçe’ye dönüyor! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. İngiltere’de beklentilerin uzağında kalan Ozan Tufan Fenerbahçe’ye dönüyor! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

İngiltere’de beklentilerin uzağında kalan Ozan Tufan Fenerbahçe’ye dönüyor!

Fenerbahçe’de dönem dönem performans düşüklüğü yaşayan ve kiralanarak yeniden formunu bulması sağlanan Ozan Tufan, bu sezon başında İngiltere Ligi personellerinden Watford’un yolunu tutmuştu. Önceki senelerın aksine burada performansını yukarı taşıyamayan milli futbolcunun Fenerbahçe’ye geri dönmeye hazırlandığı belirtildi. İngiltere basını, Watford’un da oyuncudan tatmin olmadığını yazdı.

OPSİYONU KULLANILMAYACAK

Ağustos ayında 1 milyon euro kiralama bedeliyle Watford’a giden Ozan Tufan, beklentilerin uzağında kaldı. Milli oyuncunun performansının yeterli bulmayan İngiliz ekibi ise satın alma opsiyonunu kullanmama kararı aldı. Ozan Tufan’ı göndererek yerine oyuncu transfer etmek istediği öğrenilen Watford’un, Eupen takımında top koşturan Edo Kayembe’yi kadrosuna katmayı planladığı belirtildi.

İngiltere'de beklentilerin uzağında kalan Ozan Tufan Fenerbahçe'ye dönüyor!

BÖLGESİNDE 7 OYUNCU VAR

Ozan Tufan’ın performansını etkileyen noktalardan bir diğeride bölgesinde çok sayıda alternatif bulunması. 26 yaşındaki futbolcunun oynadığı mevkiide Louza, Sissoko, Etebo, Cleverly, Kucka ve Gosling ile birlikte 7 oyuncu yer alıyor. Bu nedenle forma yarışının çok yoğun bir biçimde meydana geldiği mevkiide Ozan Tufan’ın bulduğu forma şansı da azalıyor. Milli futbolcu bu sezon Watford formasıyla 9 karşılaşmada görev alabildi ve herhangi gol, asist katkısı yapamadı.

İngiltere'de beklentilerin uzağında kalan Ozan Tufan Fenerbahçe'ye dönüyor!

FENERBAHÇE’YE “GERİ AL” ÇAĞRISI

Basında bulunan bir diğer habere göre ise Watford, Fenerbahçe’ye talepte bulunarak Ozan Tufan’ı geri almasını isteyecek. Devre içinde yapılacak bu teklifi sarı-lacivertli ekibin kabul etmesi durumunda Ozan yeniden Fenerbahçe’ye dönecek. Teklifin kabul edilmemesi durumunda sezon sonuna kadar İngiltere’de kalacak oyuncu, önümüzdeki sezon için yenide sarı-lacivertlilere dönecek.

İngiltere'de beklentilerin uzağında kalan Ozan Tufan Fenerbahçe'ye dönüyor!

Başa dön tuşu