Gündem

İstanbul elektrik kesintisi olan yerler! AYEDAŞ 29 Aralık 2021 elektrik kesintisi sorgulama

İstanbul elektrik kesintisi olan yerler! AYEDAŞ 29 Aralık 2021 elektrik kesintisi sorgulama, gündemdeki haberler bölümümüzde İstanbul elektrik kesintisi olan yerler! AYEDAŞ 29 Aralık 2021 elektrik kesintisi sorgulama konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. İstanbul elektrik kesintisi olan yerler! AYEDAŞ 29 Aralık 2021 elektrik kesintisi sorgulama ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

İstanbul elektrik kesintisi olan yerler! AYEDAŞ 29 Aralık 2021 elektrik kesintisi sorgulama

AYEDAŞ 29 Aralık 2021 elektrik kesinti listesini yayımladı. İstanbul’da 29 Aralık’ta elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler neresi? Elektrikler kaçta gelecek? İstanbul’da elektrikler ne zaman gidecek? sorularıyla vatandaşların arattığı bu konuyu biz de haberimizin detay kısmında bir araya getirdik.

AYEDAŞ 29 ARALIK ÇARŞAMBA ELEKTRİK KESİNTİ LİSTESİ

Ayedaş harita üzerinden bölgesel elektrik kesintilerini gösterme metoduna gitmiştir. İstenilen ilçe ve mahallelerin yeri harita üzerinden seçilerek görülebilmektedir.

AYEDAŞ ANLIK VE PLANLI KESİNTİLERİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

AYEDAŞ İLETİŞİM VE ARIZA BİLDİRİMİ

Eğer tüm bina, site yahut bölgede elektrik yok ise, arıza ihbarınızı Dağıtım Mobil 186 uygulamamızdan yahut 186 numaralı Çağrı Merkezimizden bize iletebilirsiniz.

AYEDAŞ ARIZA BİLDİRİM FORMU İÇİN TIKLAYIN 

Başa dön tuşu