Ekonomi Haberleri

İstanbul’da taksi sürücüleri tarife güncellemek için sırada

İstanbul’da taksi sürücüleri tarife güncellemek için sırada , ekonomi haberleri bölümümüzde İstanbul’da taksi sürücüleri tarife güncellemek için sırada başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. İstanbul’da taksi sürücüleri tarife güncellemek için sırada  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

İstanbul’da taksi sürücüleri tarife güncellemek için sırada

İstanbul’da taksi sürücüleri tarife güncellemek için sırada

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezinin (UKOME) aldığı karar ışığında elektronik bilet, taksi, taksi dolmuş ve minibüs fiyatlarıne yüzde 36, servis fiyatlarıne ise yüzde 27 oranında yapılan zam bugün itibariyle uygulanmaya başlandı.

TAKSİMETRE AYARI İÇİN 1.300 LİRA TALEP EDİLİYOR

Taksimetre ayarlaması için kuyruğu giren şoförlerden araç başına 1.300 lira alındığı belirtiliyor.

TAKSİLERE YÜZDE 36 ZAM GELDİ

Eskiden taksilerin ilk açılışı 5,5 lira, indi-bindi ise 14,4 lira idi. Bu rakam yeni yılla birlikte yüzde 36 zamlı ödenecek.

YENİ İNDİ BİNDİ FİYATI 20 LİRA OLDU

Yeni yıldaİstanbul Taksiciler Odası’nın üye esnafına ilettiği mesajda da altı çizildiği gibi; açılış 7 lira, kilometre başına 4,5 lira, birim zaman ücreti 0,800 lira ve  indi bindi ise 20 lira olarak uygulanacak.

İstanbul’da taksi sürücüleri tarife güncellemek için sırada #1

İstanbul’da taksi sürücüleri tarife güncellemek için sırada VİDEO

TAKSİCİLER FİYAT GÜNCELLEMESİ İÇİN KUYRUK OLUŞTURDU

Sabahın erken saatleri civarında taksi sürücüleri, fiyat güncellemek için taksimetre ayarı yapan firmaların yolunu tuttu.

Taksi

BAĞCILAR’DA TRAFİK AKSADI

Bağcılar’da uzun araç kuyruğu oluşturan taksiler farklı zamanlarda trafiğin aksamasına yol açtı.

Taksi

TAKSİCİLER İZDİHAM YAŞANMAMASI İÇİN ÇÖZÜM İSTİYOR

Firmaların önündeki kalabalıktan şikayetçi olan bazı taksi sürücüleri, her sene benzer fotoğrafları yaşadıklarını altını çizerek, yetkililerden izdihamın yaşanmaması için çözüm beklediklerini dile getirdi.

Taksi

Başa dön tuşu