Kripto Haberleri

İşte 11 Uzmandan 2022 İçin Bitcoin ve Altcoin Tahminleri!

İşte 11 Uzmandan 2022 İçin Bitcoin ve Altcoin Tahminleri!, kripto para takipçileri için İşte 11 Uzmandan 2022 İçin Bitcoin ve Altcoin Tahminleri! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. İşte 11 Uzmandan 2022 İçin Bitcoin ve Altcoin Tahminleri! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

İşte 11 Uzmandan 2022 İçin Bitcoin ve Altcoin Tahminleri!

İnsanlar, bu sene tanık olduğumuz, merkezi olmayan finans sektörünün benzeri görülmemiş yükselişine, DeFi 2.0’ın ortaya çıkışına, Non Fungible Token (NFT)’lere ve Web3 gelişimine neden olan alternatif merkezi olmayan çözümler arıyor. Kripto analisti Max Yakubowski’ye göre, bu eğilimler kesinlikle bu yeni yıl boyunca merkezi olmaya devam edecek. Peki bu hususta diğer uzman kişiler ne düşünüyor. Uzmanların Bitcoin ve altcoin tahminlerini ve piyasaya ilişkin değerlendirmelerini Kriptosite.com okuyucuları için bir araya getirdik.

Uzmanların Bitcoin ve altcoin öngörüleri

Biconomy’den Ahmed Al-Balaghi

Geçen sene bize geleceğin multi-chain olduğunu gösterdi. Birçok DApp bu yola gidiyor ve gitmeyenler hala cross-chain likiditeden yararlanmanın yollarını arıyor. Şu anda bir çok cross-chain çalışabilirlik çözümü parçalanmış iş akışlarına neden oluyor; kullanıcıların etkileşim kurması için tek bir kullanıcı arayüzü sağlayan altyapıya git gide artan bir ihtiyaç var. Bu, fonları arka uçta hareket ettirmesi gereken DApp’lerin bunu kullanıcı deneyimi üzerinde çok az yahut hiç etkisi olmadan yapabilmesini sağlayacak.

Bitcoin

Bu tür iş akışları çok daha yaygın hale gelecek ve son kullanıcıların bunu kullanmak için Blockchain teknolojisi ile ilgili bilgi sahibi olmalarına bile gerek kalmayacak. Web2’de, ödemeler ve transferler, uygulama içinde minimum tıklama ile gerçekleşir. Web3’ün toplu kabule ulaşması için cross-chain aktarımların da DApp içinde olması gerekiyor. Bu yıl, sonunda onu ana akım haline getiren sorunsuz Web3 tecrübelerinin yılı olacak.

ConsenSys’den Amanda Keleher

Hızlanan bir dönüşüm çağında yaşıyoruz ve yeniliği teşvik etmenin en iyi yolu olarak ispatlanan şirketlerimizde düşünce çeşitliliğinin çoğalmasını teşvik etmek kripto ve Blockchain sektörünün sorumluluğundadır. Mevcut demografinin erkeklere ve çoğunluk etnik gruplara bu kadar fazla eğildiği göz önüne alındığında, yapılacak çok iş olduğu ve kolay düzeltmelerin olmadığı aşikar. Bunun yanında, azınlık bir sesle bile, kadınları ve beyaz olmayan insanları fintech’te kariyer ve kariyer gelişimine teşvik etme girişimleri, daha çeşitli bir koşullu önderliğin profilini artırmaya ve sektörün kapsayıcı olabileceğini göstermeye yol gösterecektır.

EasyFi Network’ten Ankitt Gaur’u

Bu yıl kripto para için son derece mühim ve önümüzdeki zamanlarda seyrini belirleyebilir. Köşedeki binlerce yenilikçi proje ile Blockchain teknolojisi, dünya çapındaki büyük operasyonların ön saflarında yer alabilir. Blockchain tabanlı oyun oynamanın da katlanarak artması bekleniyor ve play-tearn modeli oyuna parasal bir değer katıyor. Lakin, bir kez daha, eylemin merkezi olabilecek DeFi’nin borç verme protokolleridir. Bu protokoller, tüm DeFi endüstrisini taşıyarak bir sermaye akışı yaratır ve onu verimli bir biçimde yeniden dağıtır. İkinci katman multi-chain borç verme protokollerinin ilgi odağı haline gelmesiyle birlikte, Blockchain’de fütüristik finansal hizmetler sunmak bir gerçeklik haline dönüşebilir.

Bitcoin

Phantom Wallet’tan Chris Kalani

Yeni kasaların açılmasını, oyun oynamayı ve ödemeleri dört gözle bekliyoruz. İleride insanları işe almanın daha kolay bulunacağını düşünüyoruz. Hız ve maliyet azaltma, DeFi patlamasının ilk dalgasında görmediğimiz gelişen ve git gide artan pazarlara kapı açacak. Birinci katmanlar ve ikinci katmanlar, geliştiricilerin daha fazla deneme yapmasına yol açacaktır.

HBAR Vakfı’ndan Donald Thibeau

Markalar, markalar, markalar. İçerik oluşturucular, müzisyenler, spor takımları ve tüketici markalarının tümü, destekçi topluluklarını daha iyi meşgul etme ve büyütme mekanizması olarak token’leri ve kriptoyu görüyor. Benim beklentim, bu markaların kritik bir kitlesinin, herhangi bir online yahut gerçek dünya topluluğu oluşturmanın varsayılan bir parçası haline gelecek biçimde tokenize edilmiş deneyimler oluşturmaya ve dağıtmaya başlaması.

Kasei Holdings’den Jane Thomason

Benimsemedeki büyüme devam edecek ve kurumsal yatırımcılar, daha az riskli olarak görülen stablecoin’lerin devam eden popülaritesini artıracak. Gelişmekte olan ekonomilerde de bi hayli hızlı büyüme ve inovasyon görmeye devam edeceğiz. Glasgow’daki 2021 Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Konferansı’nın ardından, iklim poblemlerinı ele almak için çok sayıda yeşil Blockchain ve tokenize karbon denkleştirmeleri ve oyunlaştırma olacak. GameFi’de DeFi ve NFT’lerin benimsenmesi daha yeni başladı ve bu alanda topluluğa ait ekonomiler ve Metaverse rampaları ile olağanüstü yenilikler göreceğiz.

Elliott Wave uzmanı Lisa Edwards

Bitcoin (BTC)’yi 100.000 dolarda görmeyi dört gözle bekliyorum, geçen sene bunu görmeyi bekliyordum ve arz azaldıkça talebin boşluğu dolduracağını ve BTC’nin 100.000 doların üzerine çıkacağını düşünüyorum.

Bitcoin

Bitfinex’ten Paolo Ardoino

Uzayımız o kadar dinamik ki, ileride ne bulunacağını tahmin etmek her zaman zor olmuştur. Bir sonraki büyük şeyin ne bulunacağını ikinci kez tahmin etmeye çalışmazdım. Yine de, birden fazla yenilikçi proje meyve vermeye tamamlandığından, alanın bi hayli hızlı bir biçimde gelişmeye devam edeceğinden eminim. 2022’nin, gerçek hayattaki dijital token ödemelerinin belirli bir kritik kütle noktasına ulaştığı yıl olma potansiyeline sahip olduğunu düşünüyorum. Buna, ağ kullanıcılarında bir akın gören ve bunun yanı sıra ödeme kabiliyetleri yönünden daha büyük bir Bitcoin vizyonu için katalizör görevi gören Lightning Network gibi ödeme işlemcileri de dahil.

Bitcoin.com’dan Roger Ver

2022, Ethereum’un Bitcoin (BTC)’yi piyasa değerinde ve aşağı yukarı her metrikte değiştirdiği yıl olacak gibi görünmekte. Diğer bir çok kripto para olabileceken önümüzdeki senelerda da aynı şeyi yapacak.

Global Blockchain İş Konseyi’nden Sandra Ro

2022’de kripto paralar ve Blockchain teknolojisi ile ilgili temel bir anlayışa sahip olmamak ‘kurumsal kariyer riski’ olacak. Ayrıca, 2022 kazananları ‘beklenmeyeni bekleyecek’ ve yatırım yapmaya, müşterilere hizmet vermeye ve yeni trendlere katılmaya uyum sağlayacak. Web3, Metaverse ve DAO’lar 2022’de ana akım merakına girecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu