Kripto Haberleri

İşte 2021’de Patlayan 8 Altcoin ve Önemli Gelişmeler!

İşte 2021’de Patlayan 8 Altcoin ve Önemli Gelişmeler!, kripto para takipçileri için İşte 2021’de Patlayan 8 Altcoin ve Önemli Gelişmeler! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. İşte 2021’de Patlayan 8 Altcoin ve Önemli Gelişmeler! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

İşte 2021’de Patlayan 8 Altcoin ve Önemli Gelişmeler!

2021, özellikle altcoin projeleri için çılgın bir yıldı. Bugün, Kriptosite.com olarak en iyi performans gösterenlerden bazılarına göz atacağız. Ayrıca, Bitcoin‘in hem fiyat hem de benimseme yönünden müthiş performansı olmasaydı, piyasanın bu biçimde ortaya çıkıp çıkmayacağının şüpheli olduğunu da belirtmekte yarar var. Değeri bazı altcoinler kadar artmamış olsa da, BTC alanında itici faktör ve projelerin büyük çoğunluğu için sıçrama tahtası olmaya sürdürmekte.

İşte 11 Uzmandan 2022 İçin Bitcoin ve Altcoin Tahminleri!

2021’deki en etkili 8 altcoin projesi

Ethereum (ETH). 2021’de olanların çoğu Ethereum yüzündenmiş gibi geliyor. 2021, birkaç sebepten dolayı ağ için mühimydi. Ağustos ayında, protokol Londra hard fork’unu uyguladı. Bu yükseltme, Ethereum İyileştirme Önerisi (EIP) 1559’u entegre ederek ETH’nin tokenomiklerini büyük ölçüde değiştirdi. Özünde, bu, artık bir deflasyon mekanizması olduğu için enflasyon oranını azaltarak ETH’nin yapısını dönüştürdü. Aslını söylemek gerekirse bir noktada 24 saat de olsa yanma hızı emisyon hızından daha yüksekti. Bu, genel yükseliş piyasası koşulları, DeFi patlaması, değiştirilemez token çılgınlığı ve daha fazlası gibi diğer etkenlerle birlikte, ETH’nin BTC’ye karşı kuvvetli performansının nedenlerinden yalnızca birkaçı.

Analistten Korkutan DOGE, SHIB ve Altcoin Tahminleri: 2022'de…

Dogecoin (DOGE). Birçoğu Dogecoin’i şaka olarak görse de 2021, projenin insanlara aksini ispatlamayı başardığı yıldı. Bu yazının yazıldığı sırada DOGE, 23 milyar doların üzerinde piyasa değeri ile 12. en büyük kripto para birimi. Yılın en sıcak trendlerinden birisi olan memecoin çılgınlığının ön saflarında yer aldı ve şüphesiz kripto para birimleri dünyasına çok sayıda yeni gelenin katılmasından sorumlu. Dünyanın en zengin adamı Elon Musk aracılığıyla yoğun bir biçimde tahrik edilen DOGE, bir süredir bir çok TV programında yer aldı. Musk, Bitcoin’den daha iyi bir para birimi olarak kullanılmaveyaha uygun olduğunu söylerken, Tesla’nın bazı ürünleri için onu kabul edeceğini de açıkça dile getirdi.

Shiba Inu (SHIB). SHIB’yi dahil etmeden herhangi bir 2021 altcoin listesini düşünmek mantıksız. SHIB’nin yıl içindeki gelişmeleri ile ilgili derinlemesine gitmeyeceğiz, bunun yerine dudak uçuklatan fiyat artışına odaklanacağız. Ve bir sürü sıfırla uğraşmak istemediğimiz için yüzdelerle konuşalım. Sadece son 12 ayda, SHIB’nin fiyatı arttı, %44,234,210. Bu, 1 dolarlık bir yatırımın 442.343 dolara dönüşeceği manasına gelmektedir. 1 sentlik bir yatırım 4,423,43 dolara dönüşebilirdi. İnsanlar SHIB ile ilgili ne düşünürlerse düşünsünler, astronomik giga-chad kazançları tek başına mevcut listede olmasını haklı çıkarıyor.

Santiment Duyurdu: Bu 3 Altcoin, Ethereum'u Devirdi!

Solana da listede yer buluyor

 Solana (SOL). Solana, 2021’de hem fiyat performansı hem de genel gelişmeler yönünden özel bir şey başardı. Kendini adamış ve hevesli kullanıcılardan bir araya gelen bir topluluk içinde, yüzleşmesi gereken kendi poblemlerina rağmen, kendisini önder bir katman bir protokol olarak kurdu. Kullanıcılar daha bi hayli hızlı işlemler ve daha düşük ücretler aramak için ağı doldururken, geliştiricilerin bir ölçeklenebilirlik çözümü arayışında Ethereum’dan ona doğru kaydığını gördü. DeFi Lama’dan gelen veriler, Solana‘da kilitli toplam değerin şu anda hemen hemen 11,5 milyar dolar olduğunu gösteriyor ki bu muazzam bir artış. Karşılaştırma için – bu sene Mart ayında 150 milyon dolardan azdı.

Binane Coin (BNB). BNB, yılın başlarında gözlemlediğimiz Binance Akıllı Zincir çılgınlığının ön saflarında yer aldı. Kullanıcılar Ethereum alternatifleri ararken ve umutsuzca daha düşük fiyatlı, daha bi hayli hızlı ve ölçeklenebilir DeFi ilkelleri talep ederken, BSC bir yanıt olarak yaşandı. Bu yılın Şubat ayında, ağın benzersiz adresleri bir haftadan kısa bir sürede üç katına çıktı. Bu büyüme daha da hızlandı ve aniden herkes Binance Akıllı Zincirinde bir sonraki büyük şeyi bulma takıntısına kapıldı.

Solana Kurucusu: Bu Altcoin Piyasası Katlanarak Büyüyebilir!

Avalanche (AVAX). Avalanche, 2021’de gerçekten git gide artan başka bir birinci katman protokolüdür. Popüler altcoin AVAX’ın fiyatındaki artış, ekosisteminin büyümesiyle doğrudan ilişkili gibi görünmekte. Yakın gelecekte Circle, yerel DeFi ekosistemini güçlendirmek maksadıyla USDC stablecoininin Avalanche’de yayına başladığını açıkladı. Avalanche, ekosisteminde çalışan çeşitli protokollere kilitlenmiş muazzam bir değer elde etti ve tüm yıl boyunca büyük ortaklıklar kurdu. Aave bunun üzerine konuşlandırıldı, OpenOcean da ağa entegre edildi.

Axie Infinity (AXS). Axie Infinity’nin AXS tokeni, 2021’de herkesi şaşırtan kuvvetli oyunculardan biri. SHIB ile aynı kazanımları sağlayamamış olsa da, kesinlikle rakiplerden biri. Kripto para birimi 2021’de %18.000’den biraz daha az arttı, fakat en etkileyici olan bu değil. AXS, ilk oyna-kazan oyunu olarak kendini ispatladı ve ardından sektördeki en trendlerden biri haline gelecek bir trendin yolunu açtı. Axie Infinity, kullanıcıların Axies adlı karakterleri satın alabilecekleri, onları yetiştirebilecekleri, eğitebilecekleri, kabiliyetlerini artırabilecekleri ve nihayetinde diğer oyunculara karşı macera dünyasına adım atabilecekleri yahut oynayabilecekleri bir oyun.  

Avalanche Yöneticisi, AVAX Tahminini ve İzlenecek 2 Altcoin'i Paylaştı!

Luna (LUNA). LUNA, Terra ekosisteminin kripto para birimidir ve son haftalarda kesinlikle hırslı olanlardan biridir. Bu yazının yazıldığı tarih itibariyle, Terra’da kilitli toplam değer hemen hemen 19 milyar dolar. Karşılaştırma için – geçen Aralık ayında 3 milyon dolar civarındaydı. İlginçtir ki, Ethereum’dan sonra bu metriğe göre BSC, Avalanche ve Solana’nın beğenilerini geride bırakarak ikinci en büyük ağ halini aldı. Luna‘nın büyümesinin büyük bir kısmı, Terra’nın blockchainine dayanan merkezi olmayan bir algoritmik stabilcoin olan Terra USD’nin genelde benimsenmesi olmuştur. Şu anda 10 milyar dolarlık bir piyasa değerini destekliyor ve onu piyasadaki en büyük algoritmalı stablecoin ve bunun bunun yanında USDT ve USDC’den sonra üçüncü en büyük stablecoin haline getiriyor.

Patlayan Terra (LUNA) İçin Tahminler Çıktı:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu