Kripto Haberleri

İşte 2022’de İzlenecek En İyi 5 Metaverse Coin

İşte 2022’de İzlenecek En İyi 5 Metaverse Coin, kripto para takipçileri için İşte 2022’de İzlenecek En İyi 5 Metaverse Coin ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. İşte 2022’de İzlenecek En İyi 5 Metaverse Coin başlıklı haberimizin ayrıntıları..

İşte 2022’de İzlenecek En İyi 5 Metaverse Coin

Kripto piyasalara yatırım yapmak isteyenler için olabilecek olan seçeneklerden bir diğeride metaverse coin projeleri olarak görünüyor. Kriptosite.com olarak bu makalede amacımız, piyasa değerine göre en düşükten en yükseğe göre sıralanan, 2022’de izlenecek ilk beş Metaverse coin projesine yakında zamandan bakmak. Analist Mark Arguinbaev yorumlarını yakında zamandan gözlemleyelim.

Samsung Bu Metaverse Coin ile Ortaklık Kurdu

Büyükten küçüğe metaverse coin projeleri

5. Enjin Coin (ENJ). 2009 senesinde kurulan Enjin, popüler pazarıyla kendisini NFT alanında önder olarak kabul ettirdi. ENJ, Enjin Platformuna güç sağlayan ERC20 tokeni. Enjin Platformunun amacı: Bireylerin, işletmelerin ve markaların takas edilemez tokenleri (NFT’ler) kullanmasını kolaylaştırmak. Efinity, Enjin’in Polkadot üzerine kurulu dijital varlıklar için yeni nesil bir blockchain olan en son projesi. Efinity, NFT’lerin fiyatlandırmasını ve değişimini kolaylaştırma zorluğunu çözen tüm değiştirilebilir ve değiştirilemez tokenler için bir merkez olmayı planlıyor. Yazım sırasında ENJ, 2,50 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 2,1 milyar dolar ve 24 saatlik 365 milyon dolarlık işlem hacmi, bugün en fazla işlem gören beşinci Metaverse coini.

Yok Satan Altcoin Projesi Enjin Coin (ENJ) Nedir?

4. Theta Network (THETA). THETA kendisini “kullanıcılar aracılığıyla desteklenen yeni nesil video ve eğlence blockchaini” olarak tanımlıyor. THETA, Google, Sony, Samsung, Binance ve daha fazlasını içeren kurumsal doğrulayıcı nodelar için etkileyici ortaklara sahiptir. Theta blockchaini, merkezi olmayan video akışı ve sevkiyatı için hem teknik hem de ekonomik çözümler sunan tek uçtan uca altyapı. THETA yazım sırasında, 24 saatlik 407 milyon dolarlık bir hacimle 4.26 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 4,2 milyar dolar ve dolaşımdaki 1 milyar token arzı var.

Altcoin Uzmanı: Bu Coin, AVAX ve SOL Gibi Patlayabilir!

SAND ve AXS da listede

3. Sandbox (SAND). Sandbox, şu anda piyasadaki popüler kripto Metaverse coinleri içinde. Unity ile oluşturulmuş en yüksek kalitede 3D Metaverse sahip. Nispeten düşük bir hacim-piyasa değeri oranına sahip olsa da, SAND’ın değerinin milyarlarca olduğunu unutmayın. Analiste göre Sandbox, indirilebilir bir istemciye sahip olduğundan, diğer Metaverse projelerine kıyasla rakipsiz bir niteliğe sahip. Sandbox, kullanıcıların arazi arsaları satın almalarını ve bunlardan para kazanmalarını sağlayarak, ödüller kazanmak için görevler, oyunlar ve mücadeleler içeren oyunlaştırılmış bir deneyim sunar. Sandbox bunun bunun yanında platformdaki yerel para birimi olan SAND tokenine de sahip. Yazım sırasında SAND, 24 saatlik 1.3 milyar dolarlık işlem hacmiyle 4.89 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri 4,4 milyar dolar.

Axie Infinity'in Yükselişi Durdurulamıyor: AXS Fiyatı 23.900 Yaptı!

2. Axie Infinity (AXS). Mart 2018’de piyasaya sürülen Axie Infinity, en popüler blockchain tabanlı oyunlardan biridir. Oyunun arkasındaki ekip, özellikle oyun için tam bir blockchain inşa etti: Ronin. Eksenler belirli özelliklere sahip canavarlardır ve yükseltilebilir yahut takas edilebilirler. Oyuncular, bir arenada diğer oyuncularla savaşmak ve ödüller kazanmak için AXS’larını kullanabilirler. Yazım sırasında AXS, 24 saatlik 520 milyon dolarlık hacimle 77.49 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 4.7 milyar dolar ve dolaşımda 60 milyon token arzı var.

Dev Platform, MANA ve 3 Altcoin'i Listeliyor!

1. Decentraland (MANA). 3D Metaverse projelerinde öncü olan Decentraland, kullanıcıların arazi varlıklarını satın almaları ve bunlardan para kazanmaları için çok sayıda deneyim sağlayan blockchain tabanlı bir sanal platform. Decentraland, Şubat 2020’den beri halka açık ve kriptoda en uzun süredir devam eden 3D Metaverse projesi. Decentraland halihazırda piyasadaki en kıymetli projelerden biri. Analiste göre, Decentraland üzerine giderek daha fazla platform inşa edildiğinden, MANA gelecek yıl fiyatını basit bir şekilde ikiye yahut üçe katlayabilir. Yazım sırasında MANA, 24 saatlik 715 milyon dolarlık işlem hacmiyle 2.85 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 5,3 milyar dolar ve dolaşımda 1,82 milyar token arzı var.

Türk Bitcoin Borsası, Bu Metaverse Coin’i Listeliyor!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu