Kripto Haberleri

İşte 2022’de İzlenecek En İyi Web3 Coinleri ve Detayları!

İşte 2022’de İzlenecek En İyi Web3 Coinleri ve Açıklamaları!, kripto para takipçileri için İşte 2022’de İzlenecek En İyi Web3 Coinleri ve Açıklamaları! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. İşte 2022’de İzlenecek En İyi Web3 Coinleri ve Açıklamaları! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

İşte 2022’de İzlenecek En İyi Web3 Coinleri ve Açıklamaları!

Kripto para piyasası gelişmeye devam ederken, bir sonraki büyük heyecan Web3 projeleri etrafında yoğunlaşıyor. Metaverse projeleri hala talep görüyor olsa da, Web3 kripto para birimleri, merkezi olmayan altyapıları ve kullanıcıya ait ekosistemler aracılığıyla Metaverse ekonomilerini güçlendirmeyi amaçlıyor. Bu makalede, piyasa değerine göre en düşükten en büyüğe sıralanan, 2022 için izlenmesi gereken en iyi 3 Web3 coin projesini inceliyoruz.

İşte dev hacimli web3 coin projeleri

Ocean Protocol, Web3 uygulamaları için ihtiyaç duyulan araçları oluşturur. Veri satın alırken ve satarken kamu ulaşımi ve şeffaflık sağlamak maksadıyla veri paylaşım ekonomisini merkezden uzaklaştırmaya odaklanır. Yakın gelecekte, DAI’ye benzer bir stablecoin olan H2O tokeni piyasa sürdüler. OCEAN fiyatı da %20’yi aşan fiyat hareketlerine alışkındır. Projenin 3 aylık performansına göz atın:

İşte 2022'de İzlenecek En İyi Web3 Coin

Sıradaki Arweave, kullanıcıların verileri sonsuza kadar saklamasını sağlayan yeni bir merkezi olmayan depolama ağı türüdür. Ağ, herkesin katkıda bulunmasına ve ödül olarak ödeme almasına olanak tanır. Kullanıcılar, ağda veri depolama karşılığında AR token ödülleri kazanır. Aşağıdaki grafikte AR’te ait.

İşte 2022'de İzlenecek En İyi Web3 Coin

Kriptosite.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Helyum, IoT cihazlarının iletişim kabiliyetlerini geliştirmeyi planlıyor

Helium Blockchain aracılığıyla desteklenen Helium Network, “Halkın Ağı” olarak adlandırılıyor. Yeni nesil bir Web3 ağı oluşturan, dağıtılmış uzun menzilli kablosuz ulaşım noktalarından meydana gelir. HNT nodeleri tokenlerle ödüllendirilen Proof of Coverage konsensus mekanizmasına tabidir. Şu anda 364.000’den fazla etkin nokta ile piyasadaki en büyük IoT ağlarından birini oluşturuyor. Ayrıca stake havuzları arayanlar için çeşitli seçenekler mevcut. HNT grafiğine göz atın:

İşte 2022'de İzlenecek En İyi Web3 Coin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu