Kripto Haberleri

İşte 2022’de Radarınıza Almanız Gereken 5 Play To Earn Coini

İşte 2022’de Radarınıza Almanız Gereken 5 Play To Earn Coini, kripto para takipçileri için İşte 2022’de Radarınıza Almanız Gereken 5 Play To Earn Coini ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. İşte 2022’de Radarınıza Almanız Gereken 5 Play To Earn Coini başlıklı haberimizin ayrıntıları..

İşte 2022’de Radarınıza Almanız Gereken 5 Play To Earn Coini

Kriptosite.com olarak 2022 senesinde izlemeniz gereken 5 play to earn coini mercek altına alıyoruz. Bunlar, yerel bir kripto para birimi kazanmanın bunun yanında NFT’ler üretme ve/yahut takas etme şansı için bir tür video oyunu oynamanıza izin veren platformlardır. Trendi yakalamak için en iyi 5 play to earn (oyna-kazan) oyununa ve altcoine bir göz atalım.

İşte 2021'de Patlayan 8 Altcoin ve Önemli Gelişmeler!

Mercek altındaki 5 play to earn coini

Axie Infinity (AXS). En çok bilinen play to earn (oyna-kazan) oyunlarından biri Axie Infinity’dir. Axie Infinity, kısmen oyuncuları aracılığıyla sahip olunan ve işletilen blockchain tabanlı bir ticaret ve savaş oyunu. Savaşı kazanan oyuncular gerçek para kazanabilir. Oyunun tüm ekosistemi, Axie Infinity parçaları yahut AXS’ye dayanmaktadır. Bu, ödüller için kullanılır, fakat bunun yanı sıra sahiplerin platformda önümüzdeki zamanlarda yükseltmelere oy vermelerine izin veren bir yönetişim tokenidir. Yılın başında, yerel varlık bir dolardan daha az değerdeydi, fakat yazının yazıldığı sırada her biri 92 doların üzerine çıktı.

Splinterlands (SPS). Bahsedilmesi gereken ikinci oyun Splinterlands. Splinterlands, NFT dünyasındaki oyna-kazan oyunlarına yenilikçi bir yaklaşım. Daha önce Steem Monsters olarak anılan oyun, Hive blockchaininde çalışır ve ticaret oyunu türüne aittir. Splinterlands’de oyuncular oyun içi ödüller almak için canavarlara karşı savaşır. Splinterlands dijital bir ticaret kart oyunudur. Bu kartlar gerçekten takas edilebilir ve gerçek değere sahip olabilir. Kullanıcılar bir hesap oluşturabilir ve blockchain anahtarlarına ulaşabilir.

Sandbox (SAND). Listedeki üçüncü altcoin ise The SandBox. Sandbox platformunun ana görevi, ana akım oyunlarda blockchain teknolojisini tanıtmaktır. Platform, kullanıcıların hem yaratıcı hem de oyuncu olmasına olanak tanıyan yaratıcı bir “oynayarak kazan” modelini kolaylaştırmaya odaklanıyor. Araçlar ve içeriğin bir kısmı, kullanıcıların kendi varlıklarını oluşturması ve takas etmesi için dizayn edilmiştır. Grafikler Minecraft yahut benzeri oyunları andırıyor ve platform, oyuncuların Minecraft kreasyonlarını doğrudan The Sandbox’a aktarabilmelerini sağlıyor. Varlıklar oluşturmak, NFT olarak basılacak ve oyun içinde kullanılacak çeşitli şeyler hazırlamak için özel araçlar var. Kullanıcılar, web sitesinin kendi pazar yerini yahut OpenSea gibi ikincil pazarları tercih ederek arazi parselleri satın alabilir.

Popüler Analist: Bu 3 Altcoin, Metaverse'e Damga Vurabilir!

Gods Unchained (GODS). Bir sonraki potansiyel altcoin oyunu Gods Unchained (GODS). Gods Unchained, oyunculara oyun içi öğelerin gerçek sahipliğini veren, oynaması ücretsiz bir taktik kart oyunudur. Gods Unchained’de oyuncular dijital eşyalarına tamamen sahip olur.  GODS onlara kartlarını istedikleri biçimde takas etme, satma ve kullanma özgürlüğü verir – tıpkı gerçek, somut kartlara sahip olmak gibi. Gods Unchained, rekabetçi oyuna odaklanır. Oyunculara NFT’ler değil, bir kart seti verilecek. Oyunu oynayarak kartları yükseltmek olabilecekdür ve bu yükseltilmiş kartları Ethereum‘a basıp dijital varlıklar haline getirebilirler.

Bu Meme Coin Durmak Bilmiyor: Yeni Bir Borsa Listeliyor!

Alien Worlds (TLM). Listedeki son oyun Alien Worlds (TLM). Alien Worlds, oyuncuların kıt kaynaklar için (TLM) için rekabet ettiği, merkezi olmayan NFT metaversedir. Oyuncuların görevi, Trilium ve diğer nadir değerler olan NFT’leri aramak için yeni gezegenler bulmaktır. Bu NFT’ler, madencilik teçhizatını geliştirmek, verimliliği yükseltmek yahut kozmosu daha bi hayli hızlı dolaşmak için daha bi hayli hızlı bir uzay gemisi için kullanılır. Madencilik yapmak için oyuncuların ikincil piyasalarda çılgınca değişen fiyatlarla arazi satın almaları gerekiyor. Lakin bir kez sahip olduklarında kazanmaya başlayabilirler. Ayrıca diğer oyunculara TLM ve NFT kazanmaları için meydan okudukları bir dövüş oyunu da var. Oyuncular, her gezegenin Trillium fonunu yöneten ve benzersiz NFT’ler üretebilen gezegensel yönetime bile katılabilirler. Oyuncular, dünya çapındaki varlık borsasında yahut Wax blockchaininde Trillium satın alabilirler.

2021'in En Çılgın Altcoin Hikayeleri Belli Oldu: İşte Liste!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu