Kripto Haberleri

İşte Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Önemli Al-Sat-Tut Stratejileri!

İşte Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Önemli Al-Sat-Tut Stratejileri!, kripto para takipçileri için İşte Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Önemli Al-Sat-Tut Stratejileri! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. İşte Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Önemli Al-Sat-Tut Stratejileri! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

İşte Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Önemli Al-Sat-Tut Stratejileri!

Tecrübeli kripto analisti, Bitcoin ve altcoin yatırımcıları için bilinmesi gereken en mühim al-sat-tut stratejilerini ve psikolojilerini paylaşımı yaptı. Kriptosite.com olarak derlediğimiz 6 başlıkta konunun ayrıntılarını işliyoruz.

Bitcoin ve altcoin yatırımcıları için 6 mühim strateji

Analist, yatırımların, ihtiyaç duyulmayacak parayla yapılmasını tavsiye ediyor. Yapılabilecek en kötü şey, kriptoda %100 tahsisat yapmaktır çünkü pozisyonunuzu şuana dekki en kötü zamanda, belki de bir döngünün dibinde satmanız gerekebilir. Analist özetle, kripto para birimlerine ayrılan herhangi bir fon için iki yıllık bir hak kazanma süresi tavsiye ediyor.

Her zaman dolar maliyet hemen hemensı: Profesyonel trader’ler bile, olabilecek olan en kısa bir sürede bir pozisyon oluşturma aciliyetine kapılarak, kaybetme korkusu (FOMO) aracılığıyla süpürülür. Bir DCA stratejisi (uzun vade beklenti), piyasa hareketlerinden bağımsız olarak her hafta yahut ayda aynı dolar miktarını satın almaktan meydana gelir. Analist bu hususta, pozisyonları üç yahut dört haftadan daha kısa bir sürede satın almaktan kaçınmamayı ve kriptonun hala benimseme aşamasında olduğunu dile getiriyor.

Söylentilerle Bu Altcoin Projelerini Aldı: Servet Kaybetti!

Analiz yaparken fazla fazla indikatör kullanmayın

Hareketli hemen hemen, Fibonacci düzeltme düzeyleri, Bollinger Bantları, yönlü hareket endeksi, Ichimoku Bulutu, parabolik SAR, RSI ve daha fazlasını içeren sayısız teknik indikatör mevcuttur. En kaliteli trader’ler, piyasayı doğru okumanın en iyi indikatörü seçmekten daha mühim olduğunu bilecek kadar işinde uzmandir. Analiste göre sade analizler, her zaman daha net sonuçlara yöneltir.

Ne zaman kenara çekileceğinizi öğrenin: Sonunda dipleri yahut altcoin sezonlarını bulurken piyasayı yanlış okuyacaksınız. Her trader arada bir yanılıyor ve kayıpları telafi etmek için işlem boyutunu hemen artırarak telafi etmeye gerek yok. Analist her ters pozisyonun ardından, birkaç gün kenara çekilmeyi tavsiye ediyor. Gerçekten başarılı trader’ler en kabiliyetli olanlar değil, en uzun süre hayatta kalanlardır.

5 Analist: Bitcoin Fiyatı İçin Sırada Bu Seviyeler Var!

Kazananlara yatırım yapmaya devam edin: Daha önce tartışıldığı gibi, kripto piyasası dalgalı fiyat aralıklarıyla bilinir. Bu nedenle, %30’luk bir kazanç hedeflemek önceki (yahut önümüzdeki zamanlarda) kayıpları karşılamayacaktır. Analist, kazananları satmak yerine onlardan daha fazlasını satın alınmasını tavsiye ediyor. Bu eğilim piyasa verileri yahut genel hissiyatıyla şekillenebilir. Analiste göre genel piyasa bir tür zayıflık sinyali verene kadar pozisyona ekleme yapmak düşünülebilir.

Her kural çiğnenmek içindir: Analist bu başlıkta kripto para fenomenlerine yahut işinde uzman para yöneticilerinin yatırım tavsiyelerine körü körüne oymamayı tavsiye ediyor. Herkesin kendi risk iştahı ve beklenmedik bir aksilikten sonra pozisyon ekleme kapasitesi mevcuttur. Ama daha da mühimsi, yol boyunca hesapların iyi tutulduğundan emin olunmalı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu