Kripto Haberleri

İşte Elon Musk ve 5 Dev İsmin Tuttuğu Altcoin’ler!

İşte Elon Musk ve 5 Dev İsmin Tuttuğu Altcoin’ler!, kripto para takipçileri için İşte Elon Musk ve 5 Dev İsmin Tuttuğu Altcoin’ler! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. İşte Elon Musk ve 5 Dev İsmin Tuttuğu Altcoin’ler! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

İşte Elon Musk ve 5 Dev İsmin Tuttuğu Altcoin’ler!

Dünya çapından bir çok mühim isim parmaklarını kripto paralara daldırıyor. Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter CEO’su Jack Dorsey ve Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban’ın kripto para yatırımcısı olduğu zaten bilinmekte. İşte devlerin tuttuğu altcoin’ler…

Elon Musk: Bitcoin, Dogecoin, Ethereum

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, bir önceki günlerde Shiba Inu ile ilgili tweet atsa da, Twitter’dan “ne kadar SHIB’ye sahipsin?” soruna “hiç” cevabını verdi. Musk, bunun yerine, Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum’a yatırım yaptığını açıklıyor. Ayrıca, kriptoyu “dünyanın önümüzdeki zamanlarda para birimi” olarak adlandırıyor, fakat bunun yanı sıra Twitter’daki 60 milyon takipçisine “Kripto umut verici, fakat lütfen dikkatli yatırım yapın” çağrıların da yer alıyor.

Elon Musk ve Jack Dorsey Bitcoin’den vazgeçmiyor

Twitter CEO’su Jack Dorsey, 2017 senesinde Bitcoin’i desteklemeye başladı ve duruşunu bozmadan sürdürmekte. 2019’da Bitcoin satın almak için binlerce dolar harcadığını açıkladı. Dorsey’in şirketi Square, bu seneın başlarında 170 milyon dolar değerinde BTC satın aldı.

Reese Witherspoon: Ethereum

Kriptosite.com olarak aktardığımız üzere, medya şirketi Hello Sunshine’ı yakın günlerde 900 milyon dolara satan “The Morning Show” oyuncusu Reese Witherspoon, Eylül ayında ilk kez Ethereum yatırımcısı oldu.

Suze Orman: Bitcoin

Kişisel finans uzmanı Suze Orman, “Women & Money” podcast’inde dinleyicilere, yalnızca kaybetmeyi göze alabilirlerse kripto para birimine yatırım yapmalarını dile getirdi. Bitcoin ve Ethereum gibi kriptoları onayladı ve bu yaz Time’s NextAdvisor’a kişisel olarak Bitcoin’de 5.000 doları olduğunu dile getirdi.

Mark Cuban: Bitcoin ve Dogecoin

FOX Business’a verdiği demeçte, “Shark Tank” ortak sunucusu ve yatırımcısı Mark Cuban, Ağustos ayında 500 dolar değerinde Dogecoin’e sahip olduğunu ve yatırımının Ekim ayı itibariyle 1.500 dolara yükseldiğini dile getirdi . CNBC’ye göre Cuban bunun bunun yanında Bitcoin ve Ethereum gibi diğer altcoin’lere de sahip

Milyarder Yatırımcı Mark Cuban Bitcoin'in Geleceğine Dair Öngörülerini Paylaştı

Paris Hilton: Bitcoin ve Ethereum

Şarkıcı, oyuncu ve iş kadını, Bitcoin’in değeri 1.000 doların altında ve Ethereum’un 10 doların altında olduğu 2016 senesinde yatırımlarını yaptı. Daha yakın günlerde Hilton, kedisinin dijital bir resmini geçen Ağustos ayında Cryptograph müzayede platformunda 40 ETH (hemen hemen 17.000 dolar değerinde) karşılığında açık artırmaya çıkardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu